Anife Vyskočilová změnila účes a ukázala obrovský dekolt. Na divadelní premiéře byla nepřehlédnutelná. Promluvila o postavě

Bývalá tanečnice Anife Vyskočilová
Bývalá tanečnice Anife Vyskočilová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 9. 2021

Na premiéru muzikálu Robinson Crusoe v pražském Divadle Na Maninách se přišla podívat i bývalá tanečnice s exotickými kořeny Anife Vyskočilová (47). A díky novému účesu a pořádně velkému dekoltu v modrých šatech byla nepřehlédnutelná. Pro ŽivotvČesku.cz nedávno promluvila o své postavě, kterou si udržuje pořád štíhlou. "Nejvíce jsem vážila 54 kilogramů a teď mám 50 kilo," prozradila.

Už v létě putoval nový muzikál Robinson Crusoe po českých hradech a zámcích. Aktuálně zakotvil v Divadle Na Maninách. Ve čtvrtek si tam odbyl svou oficiální premiéru, na kterou dorazila řada slavných tváří. Mezi nimi i Anife Vyskočilová, která v modrých šatech rozhodně nabízela pohled na svůj bujný dekolt. Postavu má jako bývalá tanečnice stále ve formě, ale lehké si ji udržovat už není.

"Ve čtyřiceti je to s udržováním postavy už těžší, ale já mám velký frmol – starám se o svoji vnučku, mám kavárnu a cukrárnu, doma muže… na hubnutí ani cvičení nezbývá čas, protože mám hodně aktivit a práce. Samozřejmě si ale nestěžuju. Myslím si, že hodně lidí nad tím nepřemýšlí, člověk prostě stárne a tělo se přirozeně mění. Když jsem byla mladší, byla jsem hubenější, neměla jsem boky a vytvarovanou postavu. Naučila jsem se spíše kombinovat barvy a oblečení," prozradila Anife Vyskočilová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že jsou věci, kterým se cíleně vyhýbá.

V Divadle Na Maninách nemohli chybět aktéři samotného představení. Mezi nimi třeba Daniel Hůlka (53), kterého přišla podpořit jeho žena Barbora a dcera Rozárka (3,5). Ale také zpěvačka Šárka Vaňková (33), která je ve hře představitelkou Robinsonovy lásky Mary. Mezi diváky se objevila třeba Natálie Grossová (18), která dorazila i se svým partnerem Danielem Matouškem. Ve dvojici pak přišli i Andrea Pomeje (33) a její partner Petr Plaček. Dorazil i moderátor Petr Vojnar (45), ten ale dorazil bez partnerky Lucie Vondráčkové (41).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.