Tři slavné dámy a dva nešťastné přešlapy. Stylista slavných Kája Pavlíček bouchnul do stolu a řekl, jaká část šatníku do společnosti nepatří

(Zleva) Marcela Březinová, Anife Vyskočilová a Yvetta Blanarovičová
(Zleva) Marcela Březinová, Anife Vyskočilová a Yvetta Blanarovičová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 1. 2022

V pátek se v pražském Restaurantu Střelecký ostrov konala oslava narozenin známé lékařky Ivany Němečkové. Nemohli chybět ani hvězdní hosté, mezi nimi například zpěvačka Marcela Březinová (61), herečka Yvetta Blanarovičová (58) či tanečnice Anife Vyskočilová (47). Na místě byl přítomný i stylista slavných Kája Pavlíček (49), který pro ŽivotvČesku.cz zhodnotil outfity slavných dam. Největší problém měl s obuví. "Já vždycky bojuji s kozačkami na takových akcích, protože i když je zima, tak mi připadá, že ve společnosti bychom je mít neměli," řekl.

Narozeninové oslavy bývají jen výjimečně událostmi, které by vyžadovaly takovou důslednost při vybírání outfitů jako například akce na červeném koberci. Oslava narozenin Ivany Němečkové probíhala v uvolněné atmosféře, a přestože si to známý stylista Kája Pavlíček, který se jí zúčastnil a viděl všechny na vlastní oči, dobře uvědomuje, směrem k přítomným dámám musel vznést menší výtky.

Marcela Březinová: V krátkých vlasech šmrncovnější

Oblíbená zpěvačka (na snímku vlevo) dorazila na oslavu narozenin v červených teplákových šatech, ke kterým zvolila černé kalhoty a kozačky. Podle stylisty zvolila outfit blízký stylu, který má osobně velmi ráda, a přestože materiál šatů by zřejmě jen tak někomu neodpustil, u Marcely Březinové je ochoten udělat výjimku.

"Marcelka zvolila šaty z teplákoviny. Já s tímto materiálem mám obecně problém, když ho někdo vynese do společnosti, pokud se na tu akci nehodí. Nicméně v případě Marcely tím, že ona je takový živel, rebel, mi to nevadí. Ona tenhle sportovní styl má prostě ráda, je jí blízký a ona sama o sobě je velice štíhlá, má hezkou postavu, takže si může dovolit v oblečení cokoliv. Já vždycky bojuji s kozačkami na takových akcích, protože i když je zima, tak mi připadá, že ve společnosti bychom je mít neměli," řekl pro ŽivotvČesku.cz Kája Pavlíček.

Marcela Březinová byla dlouho známá jako krátkovláska, stylista pro ŽivotvČesku.cz prozradil, že kdyby se znovu ostříhala, rozhodně by to chyba nebyla. Naopak. "Co se týká účesu Marcely, mně se vždy hrozně líbila v těch krátkých vlasech. Přišlo mi, že byla šmrncovnější, že jí dělaly lepší image a slušely jí víc, než ty dlouhé," vysvětlil.

Anife Vyskočilová: Ať zůstane svá

Tanečnice, moderátorka, herečka a majitelka kavárny Anife Vyskočilová (na snímku uprostřed) se s Kájou Pavlíčkem zná už dlouhá léta. Když se poznali, sama ho přišla požádat o radu ohledně svého stylu. Poradil jí něco, čeho se drží dodnes.

"Anife já miluju. Ona vždy, když se potkáme, vypráví příhodu, že když přišla do českého showbyznysu, potkali jsme se na nějaké akci a řekla mi, že by ráda změnila image a ať jí poradím. Já jsem jí tenkrát řekl, ať zůstane svá, ať se nemění a zůstane taková, jaká je. Ona to dodržela a je taková dodnes, nikdy jsem ji nechtěl tlačit do něčeho, co jí není blízké," prozradil stylista slavných pro ŽivotvČesku.cz, co před lety Anife Vyskočilové poradil.

Zřejmě leckoho by mohlo zaskočit, že exotická kráska přišla na oslavu ve velmi netradičním outfitu. Jen málokdo ale věděl, že byla nejen hostem, ale rovněž se podílela na organizaci. Její model je tak spíš víceméně pracovní než vyloženě společenský.

"Ona zvolila gepardí vrch, k tomu netradiční sukýnku a tenisky. Dá se říct, že tak v podstatě byla pracovně, to znamená, že spolupracovala na zajištění večera. Já si myslím, že jako pracovní úbor si vybrala dobře. Samozřejmě na červeném koberci bychom k tomu asi měli mnoho výhrad (směje se). Ale já ji miluju a její styl taky," okomentoval outfit Anife Vyskočilové stylista pro ŽivotvČesku.cz.

Yvetta Blanarovičová: Je nádherná

Známá herečka Yvetta Blanarovičová (na snímku vpravo) byla na narozeninové oslavě doslova nepřehlédnutelná. Měla na sobě černé lesklé šaty a k nim kozačky ve stejné barvě. Jak stylista podotkl už při hodnocení outfitu Marcely Březinové, s kozačkami na společenských akcích má problém. Řekl, co dle něj mohla herečka zvolit místo nich a promluvil i o samotných šatech.

"Blanarovičová vypadá úžasně, vypadá výborně nejen na fotkách, ale i ve skutečnosti. Opět, jak jsem říkal, já mám prostě problém s kozačkami ve společnosti, takže bych k tomuto outfitu zvolil jinou obuv. Líbila by se mi nějaká klasická, nebo i extravagantní bota na podpatku. Myslím si, že má hezké nohy a mohla by si extravagantní obuv dovolit. Co se týká těch šatů, zvolila jednoduchý a ne příliš nápadný model, který nepotěší, neurazí, nenadchne, ve kterém se zřejmě cítí dobře. Už jsem na ní taky viděl zajímavější modely a víme, že se umí hezky obléknout, ale myslím si, že tohle nebyla její nejšťastnější volba," dodal Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.