Módní policie opět úřadovala. Anife Vyskočilová si vysloužila samou chválu. V obepnutém outfitu předvedla štíhlé křivky

Moderátorka a podnikatelka Anife Vyskočilová
Moderátorka a podnikatelka Anife Vyskočilová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 1. 2022

Celebrity jsou sledovány nejen veřejností, ale také experty na módu a styling. Moderátorka a úspěšná podnikatelka Anife Vyskočilová (47) patří k hvězdám, které zdaleka nevypadají na svůj věk. A přispívá k tomu i fakt, že se dokáže skvěle obléknout. Její outfit ze křtu známého fotografa zhodnotil odborným okem módní znalec Kája Pavlíček (49). "Její model působí rozhodně stylově a moderně. Povedlo se jí to, takhle by to asi mělo být," vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz.

Na pražském Střeleckém ostrově křtil svůj fotografický obraz Jakub Ludvík (52) a nebyla by to správná společenská akce bez přítomnosti známých tváří. Obsluhy hostů v podniku, kde se křest konal, se ujala také jeho majitelka Anife Vyskočilová. Z praktických důvodů zvolila jednoduchý model, který jí ale slušel.

Bývalá manželka herce Ivana Vyskočila (75) prožívá štěstí v lásce i v podnikání, do něhož se s chutí vrhla i v této nelehké době. V obepnutém outfitu ukázala, že si udržuje štíhlé křivky. Je názoru, že pokud člověk příliš přemýšlí nad svou váhou a moc se omezuje, může naopak přibírat. "Přehnané řešení jídelníčku znamená omezování stravy a já dávám tělu, co samo chce," řekla již dříve pro ŽivotvČesku.cz. Její volbu oblečení a celkový styling zhodnotil odborník na slovo vzatý – stylista a vizážista hvězd Kája Pavlíček.

Jednoduchost, která má ale styl a ubírá roky

"Její outfit působí rozhodně stylově a moderně. Samozřejmě má na sobě pohodlné oblečení, které je hlavně praktické. Má dobře padnoucí džíny, bílou sportovní obuv a u roláčku asi také není co vytknout. Co se týká líčení a úpravy vlasů, opět zvolila praktický účes a jemné decentní líčení. Myslím si, že to není ani přehnané, ani nedostatečné. Povedlo se jí to, takhle by to asi mělo vypadat," vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz k modelu, který si na akci vybrala půvabná moderátorka, jež rozjela vlastní byznys v gastronomickém oboru.

Kája Pavlíček zmínil také to, že na akci byl sám přítomen. Takže měl možnost vidět Anife Vyskočilovou i naživo. Při svém hodnocení pak musel zohlednit, že se křtu neúčastnila primárně jako celebrita, ale jednalo se především o pracovní záležitost. Čemuž přizpůsobila také svůj outfit.

"Doplňky jsou podle mého názoru dobře zvolené. V současné době není trendy mít za každou cenu vše v jednom tónu, buď ve stříbru, nebo třeba ve zlatě. Nevadí mi, když se to kombinuje, pokud je to vkusně sladěné. I kdyby měla klidně tři náramky v různých tónech, ale vhodně doplněné k sobě, tak mi to asi nevadí. Teď je v módě dovoleno kombinovat. Co se týká barvy vlasů, líbí se mi a osobně bych ji neměnil. Světlejší odstín ji trochu více rozzářil, omladil ji a podle mě jí sedí. I díky svému původu je tmavší typ, takže ji přirozeně sluší také tmavé vlasy jakožto její přirozená barva. Nicméně teď je má prosvětlené a nijak mě to neruší," řekl na závěr svého hodnocení pro ŽivotvČesku.cz módní guru, který se stará o vzhled a styling hvězd českého showbyznysu. Pracoval mimo jiné jako vizážista a hlavní vizážista pro české zastoupení předních světových značek Dior a Yves Saint Laurent.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.