Módní policie opět úřadovala. Anife Vyskočilová si vysloužila samou chválu. V obepnutém outfitu předvedla štíhlé křivky

Nextfoto
Moderátorka a podnikatelka Anife Vyskočilová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 9. 1. 2022

Celebrity jsou sledovány nejen veřejností, ale také experty na módu a styling. Moderátorka a úspěšná podnikatelka Anife Vyskočilová (47) patří k hvězdám, které zdaleka nevypadají na svůj věk. A přispívá k tomu i fakt, že se dokáže skvěle obléknout. Její outfit ze křtu známého fotografa zhodnotil odborným okem módní znalec Kája Pavlíček (49). "Její model působí rozhodně stylově a moderně. Povedlo se jí to, takhle by to asi mělo být," vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz.

Na pražském Střeleckém ostrově křtil svůj fotografický obraz Jakub Ludvík (52) a nebyla by to správná společenská akce bez přítomnosti známých tváří. Obsluhy hostů v podniku, kde se křest konal, se ujala také jeho majitelka Anife Vyskočilová. Z praktických důvodů zvolila jednoduchý model, který jí ale slušel.

Bývalá manželka herce Ivana Vyskočila (75) prožívá štěstí v lásce i v podnikání, do něhož se s chutí vrhla i v této nelehké době. V obepnutém outfitu ukázala, že si udržuje štíhlé křivky. Je názoru, že pokud člověk příliš přemýšlí nad svou váhou a moc se omezuje, může naopak přibírat. "Přehnané řešení jídelníčku znamená omezování stravy a já dávám tělu, co samo chce," řekla již dříve pro ŽivotvČesku.cz. Její volbu oblečení a celkový styling zhodnotil odborník na slovo vzatý – stylista a vizážista hvězd Kája Pavlíček.

Jednoduchost, která má ale styl a ubírá roky

"Její outfit působí rozhodně stylově a moderně. Samozřejmě má na sobě pohodlné oblečení, které je hlavně praktické. Má dobře padnoucí džíny, bílou sportovní obuv a u roláčku asi také není co vytknout. Co se týká líčení a úpravy vlasů, opět zvolila praktický účes a jemné decentní líčení. Myslím si, že to není ani přehnané, ani nedostatečné. Povedlo se jí to, takhle by to asi mělo vypadat," vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz k modelu, který si na akci vybrala půvabná moderátorka, jež rozjela vlastní byznys v gastronomickém oboru.

Kája Pavlíček zmínil také to, že na akci byl sám přítomen. Takže měl možnost vidět Anife Vyskočilovou i naživo. Při svém hodnocení pak musel zohlednit, že se křtu neúčastnila primárně jako celebrita, ale jednalo se především o pracovní záležitost. Čemuž přizpůsobila také svůj outfit.

V roce 2004 přežila tsunami v Thajsku, ale přišla o snoubence. Topmodelka Petra Němcová (42) se po tragédii dokázala znovu postavit na nohy, i když zlé vzpomínky zůstávají. V srpnu 2019 se provdala za podnikatele Benjamina Larretcheho, s nímž založila rodinu a žije mimo ČR. Dnes je nejen úspěšná ve své práci, ale také vděčná za dvouletého syna Bodhiho, jehož příchod na svět provázela řada komplikací.

"Doplňky jsou podle mého názoru dobře zvolené. V současné době není trendy mít za každou cenu vše v jednom tónu, buď ve stříbru, nebo třeba ve zlatě. Nevadí mi, když se to kombinuje, pokud je to vkusně sladěné. I kdyby měla klidně tři náramky v různých tónech, ale vhodně doplněné k sobě, tak mi to asi nevadí. Teď je v módě dovoleno kombinovat. Co se týká barvy vlasů, líbí se mi a osobně bych ji neměnil. Světlejší odstín ji trochu více rozzářil, omladil ji a podle mě jí sedí. I díky svému původu je tmavší typ, takže ji přirozeně sluší také tmavé vlasy jakožto její přirozená barva. Nicméně teď je má prosvětlené a nijak mě to neruší," řekl na závěr svého hodnocení pro ŽivotvČesku.cz módní guru, který se stará o vzhled a styling hvězd českého showbyznysu. Pracoval mimo jiné jako vizážista a hlavní vizážista pro české zastoupení předních světových značek Dior a Yves Saint Laurent.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu