Anna Julie Slováčková ukázala postavu jen v plavkách. Do otužování se vrhla po hlavě, poprvé začala po covidu, uvedla

Zpěvačka a herečka Anna Slováčková
Zpěvačka a herečka Anna Slováčková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 3. 2023

Během pandemie koronaviru se řada Čechů včetně známých osobností pustila do otužování, které se stalo velmi módní záležitostí. Jednou z nich byla také zpěvačka Anna Julie Slováčková (27), která u extrémního koníčku vydržela dodnes. Když začínala, vrhla se do něj po hlavě. "Naučila jsem se techniku dechu a potom jsem šla rovnou do Vltavy," prozradila pro ŽivotvČesku.cz.

Ze známých osobností je velkou propagátorkou otužování moderátorka Eva Decastelo (44), která si tuto aktivitu nemůže vynachválit a přičítá jí jak lepší kondici, tak blahodárný vliv na vzhled její pokožky a postavy. Nyní se k fanouškům koupelí v ledové vodě veřejně přihlásila také Anna Julie Slováčková, která se fotografií z otužování pochlubila na sociální síti Instagram.

Na balkoně apartmánu v italských Alpách se sympatická umělkyně zvěčnila pouze v plavkách a s úsměvem na tváři. Ukázala tak nejen svou skvělou kondici, ale také křivky svého těla a tetování na podbřišku, které obvykle zůstává zrakům veřejnosti ukryto.

"Já jsem se začala poprvé otužovat po covidu v roce 2020, kdy mě k tomu přivedl producent naší první desky, abych ji vůbec nějak dozpívala, jelikož to s tím dechem a kašláním po zdravotní stránce teda nebylo úplně easy peasy. Od té doby jsem tomu střídavě propadla a střídavě to nesnášela," popsala svým fanouškům, jak se k otužování dostala, v popisu fotografie.

Jak Anna Julie Slováčková uvedla pro ŽivotvČesku.cz, pozvolné otužování ve sprše nebylo nic pro ni. "Já jsem se pouze naučila metodu dýchání podle Wim Hofa (odborníka na otužování, pozn. red.), potom jsem právě s naším producentem šla rovnou do Vltavy. Líbilo se mi na tom, že je to venku v přírodě a tak. Takže se sprchováním jsem začala naopak až potom," prozradila plavovlasá zpěvačka, jak se do otužovací výzvy opřela opravdu naplno.

Momentálně Anna Julie Slováčková natáčí novou desku, a tak se k otužování se svým producentem opět vrátila. Zbytek kapely se k nim zatím nepřipojil, ale jak s úsměvem talentovaná hudebnice dodala, doufá, že se někdy dají přesvědčit a její oblíbenou aktivitu si spolu s ní také vyzkouší.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.