Anna Kadeřávková má novou nemoc, zněly spekulace. Herečka řekla, co je na tom pravdy

Herečka Anna Kadeřávková
Herečka Anna Kadeřávková
Foto: Nextfoto.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 4. 2021

Herečka Anna Kadeřávková (23) je jednou z osobností, které bývají ke svým fanouškům otevřené. Hovořila s nimi o svých problémech souvisejících s lymskou boreliózou a když nedávno promluvila o histaminové intoleranci, vznikly spekulace, že trpí i touto nemocí. "Půjdu se otestovat, jestli histaminku nemám, ale není to tak, že ji mám určitě," uvedla pro ŽivotvČesku.cz krásná herečka a popsala, jak tráví čas ve dnech, kdy si dává od všeho oddech.

Anna Kadeřávková, která se svým fanouškům svěřovala v době svého intenzivního boje s lymskou boreliózou, nedávno promluvila o jiném onemocnění. Vznikly tak spekulace, že jím trpí. "Na Instagramu jsem říkala, že jsem se kvůli kamarádce, která to má, začala více zajímat o histaminovou intoleranci. Já mám totiž běžné potravinové intolerance, jako asi každý člověk. Půjdu se otestovat, jestli histaminku nemám, ale není to tak, že ji mám určitě," řekla herečka pro ŽivotvČesku.cz s tím, že v souvislosti s boreliózou se aktuálně cítí dobře.

Mladá herečka je ve šťastném vztahu se slovenským rapperem Strapem. Kvůli soukromému životu i pracovním povinnostem tak pendluje mezi státy. "Jsem v Česku i na Slovensku, střídám to, jak se dá. Cestování je náročné, ale není to tak hrozné, jako to bylo loni na jaře, kdy byly hranice opravdu byly zavřené. Člověk musí mít vyplněné různé papíry, ale dá se to," popsala Anna cestování pro ŽivotvČesku.cz.

V uplynulých dnech si Anna Kadeřávková dala na nějakou chvíli pauzu od všeho. Odložila telefon, sociálním sítím se věnovala minimálně a postupně nabírala elán, který je k fungování, obzvláště v této nelehké době, potřeba. Popsala, co během svých volných dní nejraději dělá.

"Já nejraději trávím čas v přírodě, nejlépe s kamarády či s rodinou. Člověk se zrelaxuje, nemusí nic řešit, hodně se zklidní, zpomalí. Většinou mi to pomůže nasát novou energii na další věci, když se pak vrátím zase do reality," doplnila pohledná herečka, která se aktuálně kvůli práci chystá přesunout ze Slovenska znovu zpět do Česka.

Ve čtvrtek se jihem Moravy prohnalo ničivé tornádo, které si vybralo i oběti na životech a...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu