Anna Slováčková dělá tatínkovi radost. Je velmi pilná, dme se pýchou Felix Slováček

Anna Slováčková a Felix Slováček
Anna Slováčková a Felix Slováček
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 2. 2023

Zpěvačka Anna Slováčková (27) v poslední době poměrně často vyráží podpořit svého tatínka, saxofonistu Felixe Slováčka (79). Naposledy mu dělala garde na tiskové konferenci k jeho připravované oslavě narozenin. Na první pohled bylo přitom patrné, že jsou velmi sehraná dvojice a mají spolu vřelé vztahy. "Anička je hrozně pilná," pochválil ji hudebník pro ŽivotvČesku.cz.

Muzikant a milovník krásných žen Felix Slováček zanedlouho oslaví své 80. narozeniny. Při té příležitosti pořádá velkou oslavu narozenin, ke které proběhla tisková konference. Na tu ho přišla podpořit dcera Anna Slováčková, kterou má s manželkou Dádou Patrasovou (66).

Nejmladší z Felixových potomků otci pomáhá s veřejnými akcemi v poslední době velmi často. Kdo je spolu vidí, ten ví, že se mají velmi rádi. "Anička je hrozně pilná a myslím, že to má asi po mně. Pořád koncertuje, píše si sama texty i hudbu, vydala album, je také velmi aktivní na sociálních sítích," pochválil pro ŽivotvČesku.cz umělec krásnou dceru, která je rozhodně velkým hudebním talentem.

"Já tomu Facebooku sice moc nerozumím, ale Anička tam má spoustu sledujících a je tam úspěšná. Možná je to tím, že je prostě opravdová a je to skutečně ona," uvedl saxofonista pro ŽivotvČesku.cz s tím, že tvorba jeho dcery se mu velmi líbí.

Kromě hudby se Anna Slováčková věnuje i herectví a osvětové činnosti - informuje veřejnost o prevenci rakoviny, kterou v minulosti navzdory nízkému věku sama prodělala a úspěšně ji porazila.

Jak Felix Slováček uvedl, v poslední době mu radost dělá také syn Felix Slováček mladší (39). "Syn je asi trochu laxnější než Anička, ale teď se mi velmi líbí, že kromě toho, že je skvělý instrumentalista, se stále častěji staví také za dirigentský pultík. Diriguje třeba dvě představení v karlínském divadle," pochlubil se synovými úspěchy pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.