Anna Slováčková se pustila do hubnutí. Prozradila, jak chce dostat kilogramy dolů

Herečka a zpěvačka Anna Slováčková
Herečka a zpěvačka Anna Slováčková
Foto: nextfoto.cz

Zpěvačka a herečka Anna Slováčková (25) se pustila do práce na své postavě. Představitelka sestřičky z oblíbeného seriálu z lékařského prostředí se svým fanouškům pochlubila, že v pase zaznamenala úbytek 5 centimetrů, na stehnech pak 1 a půl centimetru. Prozradila, že se drží krabičkové diety a dopřává si pravidelný pohyb. Jednou v týdnu pak má takzvaný cheat day, tedy den, kdy si může k jídlu dopřát naprosto cokoliv. Že by se ten den přejídala tučnými a sladkými pochutinami se ale říct nedá. "Vybírám nějaké dobré, zdravější varianty. Spíš se přejím, než že bych si dávala hranolky," řekla Anna Slováčková pro ŽivotvČesku.cz.

Anna Slováčková se na sociálních sítích pochlubila úbytkem centimetrů i celulitidy. Odhalila, že dodržuje krabičkové stravování a dopřává si i notnou dávku pohybu. "Snažím se jíst zdravě jako vždy, snažím se nějakým způsobem hýbat," řekla sympatická herečka a zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz.

Formy pohybu, které má Anna nejraději, jsou v tuto chvíli kvůli protiepidemickým opatřením tabu. "Já nejraději plavu, to teď bohužel není možné, takže se snažím chodit na delší procházky a doma mám rotoped, tak jezdím na kole a občas posiluju. Také jsem ráda tancovala, což teď také není možné, ale doufám, že už to brzo bude reálné," vysvětlila Slováčková pro ŽivotvČesku.cz.

Bazény jsou aktuálně uzavřené v rámci protiepidemických opatření, mezi lidmi se ale v uplynulém roce dostalo do veliké obliby otužování, které umožňuje plavání ve venkovních vodních plochách i ve chvílích, kdy venku není úplně nejtepleji.

"Otužovat jsem se začala nedávno, to jsem byla poprvé a je to super. Asi tomu taky budu propadat, nevidím to ale na něco, co bych dělala každý den, možná spíš tak dvakrát do týdne," popsala Anička Slováčková pro ŽivotvČesku.cz svůj vztah ke koupání ve studené vodě.

Takzvaný cheat day, který si lidé během hubnutí dopřávají většinou jednou do týdne, Anna nezneužívá k pojídání tučných pokrmů. "Mám strašně ráda sladké, takže když na to přijde, ráda dopřeju třeba dort. Ale i když ten cheat day mám, tak vybírám nějaké dobré, zdravější varianty. Spíš se přejím, než že bych si dávala hranolky, nebo tak podobně," doplnila krásná Anna Slováčková, která je ve stále lepší formě.

Herečka a zpěvačka Anna Slováčková (25) byla dlouhodobě nedílnou součástí seriálu z lékařs...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.