Anna Slováčková zhubla 8 kilogramů. V bílých šatech předvedla skvostnou postavu a promluvila o dietě

Anna Slováčková promluvila o své postavě
Anna Slováčková promluvila o své postavě
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 6. 2021

Zpěvačka a herečka Anna Slováčková (25) se před dvěma měsíci pustila do hubnutí. Představitelka sestřičky z oblíbeného seriálu z lékařského prostředí se svým fanouškům již dříve svěřila, že v pase zaznamenala úbytek 5 centimetrů, na stehnech pak 1 a půl centimetru. Pro ŽivotvČesku.cz se pochlubila dalším výsledkem. "Za celou dobu mám 8 kilogramů dole," radostně prozradila mladá umělkyně, která si prošla bojem se zákeřnou nemocí.

Krabičková dieta a pravidelný pohyb - to je recept, kterým se podařilo Anně Slováčkové zatočit s nadbytečnými kilogramy. "Začala jsem se konečně hýbat. Jak jsem byla nemocná, tak to moc nešlo, protože jsem byla hodně unavená. Navíc nešlo držet tehdy dietu, protože když je člověk nemocný, tak se to moc nedoporučuje. A díky krabičkám jsem měla menší porce a bylo to fajn. Ale přiznám se, že to nešlo u mě úplně lehce, jak jsem byla dříve zvyklá," popsala pro ŽivotvČesku.cz nadaná umělkyně s tím, že si nastavila hubnoucí režim v hlavě tak, že není smutná, když váha nejde hned dolů.

"Váhu neprozradím, ale mám 8 kilogramů dole a věřím, že ještě váha půjde dolů," dodala s úsměvem Anna Slováčková, která se v bílých šatech předvedla začátkem týdne na jedné společenské akci. A jak je ze snímků patrné, hodně jí to sluší. Navíc chce vypadat skvěle na křest desky své kapely. "Je pro mě důležité cítit se skvěle na tak důležitou akci, kterou máme 12. srpna na Terase Smíchov. Tak snad se mi podaří váhu udržet a nic nenaberu," dodala pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka a herečka.

V boji s onkologickou diagnózou byla úspěšná, teď se konečně může opět věnovat naplno tomu...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.