Ano, randím s Lucií Vondráčkovou, potvrdil nový vztah Petr Vojnar. Láska trvá pár týdnů

Lucie Vondráčková má nový vztah
Lucie Vondráčková má nový vztah
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 8. 2021

Zpěvačka Lucie Vondráčková (41) je znovu zamilovaná. Nezakoukala se do žádného sportovce, ale do moderátora Petra Vojnara (45), se kterým tvoří pár. "Ano, mohu to potvrdit. Skutečně spolu s Luckou tvoříme pár," řekl pro ŽivotvČesku.cz známý moderátor, kterému nedávno nevyšel vztah s Lenkou Weidlichovou.

Oba k sobě podle informací redakce ŽivotvČesku.cz našli cestu před pár týdny. Vztah je tak na samotném začátku. "Víc k tomu nechci říkat. Je to citlivé, ale nebudu lhát, že to tak není. K tomu není důvod," řekl pro ŽivotvČesku.cz Petr Vojnar.

Herečka a moderátorka Dagmar Patrasová (65) pro ŽivotvČesku.cz v pondělí uvedla, že je momentálně šťastná a spokojená i kvůli tomu, že manžel Felix Slováček (78) opustil svou partnerku Lucii Gelemovou (38) a začal se starat o společnou domácnost i zahradu. "Manžel pracuje na zahradě a já odpočívám, jeho to hrozně moc baví," řekla Dáda pro ŽivotvČesku.cz. Na její slova ještě téhož dne ostře reagoval Felix Slováček (78) a bylo na něm vidět, že ho prohlášení jeho manželky pořádně zaskočilo. "Je to lež, všechno jsou to lži. Dokud se nenechá léčit, tak se s ní vůbec nebavím," řekl pro ŽivotvČesku.cz Felix Slováček velmi otevřeně.

Vztah zpěvačky a moderátora je velkým překvapením. Lucka vždy byla spojována spíše se sportovci, s hokejistou Tomášem Plekancem, se kterým se před časem rozvedla, má dvě děti - Matyáše a Adama.

Vyjít by jim to ale mohlo. Spojují je kromě společných zájmů i děti. Petr Vojnar má z předchozího vztahu syna Sebastiana.

Je to více než měsíc, co Lucie Vondráčková (41) přiznala, že není sama. Jejím partnerem je...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu