Dokud Dáda nepůjde na léčení, tak se s ní nebavím. S Lucií to je jinak, svěřil v otevřeném rozhovoru Felix Slováček

Dáda Patrasová a Felix Slováček
Dáda Patrasová a Felix Slováček
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 8. 2021

Herečka a moderátorka Dagmar Patrasová (65) pro ŽivotvČesku.cz v pondělí uvedla, že je momentálně šťastná a spokojená i kvůli tomu, že manžel Felix Slováček (78) opustil svou partnerku Lucii Gelemovou (38) a začal se starat o společnou domácnost i zahradu. "Manžel pracuje na zahradě a já odpočívám, jeho to hrozně moc baví," řekla Dáda pro ŽivotvČesku.cz. Na její slova ještě téhož dne ostře reagoval Felix Slováček (78) a bylo na něm vidět, že ho prohlášení jeho manželky pořádně zaskočilo. "Je to lež, všechno jsou to lži. Dokud se nenechá léčit, tak se s ní vůbec nebavím," řekl pro ŽivotvČesku.cz Felix Slováček velmi otevřeně.

Dagmar Patrasová v posledních dnech několikrát hovořila o tom, že má pocit, jako kdyby se rodinné věci vracely do klasického manželského normálu. Uvedla, že se cítí spokojená, protože její manžel Felix se rozešel s výtvarnicí Lucií Gelemovovu a hodně času tráví nyní doma. Královna dětských srdcí začala dokonce plánovat společné umělecké vystoupení.

"Bylo by to něco jako S Dádou zpívá celá rodina. Představení by doprovázel manželův Big Band, dcera Anička by zazpívala, syn Felix by hrál a zpíval. No a moderování by se ujala Felixova dcera z prvního manželství René. Myslím, že by se nám to, a i publiku, mohlo moc líbit," nastínila své plány Dáda v rozhovoru pro Blesk.cz a také tvrdila, že manžel chystá obrovský projekt Tři králové, ve kterém chce vzdát hold Karlu Gottovi (†80), Karlu Svobodovi (†68) a Ladislavu Štaidlovi (†75).

Pro ŽivotvČesku.cz v pondělí Dagmar Patrasová potvrdila, že se má opravdu skvěle a ráda sleduje manžela Felixe při práci na zahradě. "Mám se dobře a odpočívám. Manžel pracuje na zahradě a já odpočívám, jeho to hrozně moc baví," uvedla herečka s úsměvem a dodala, že je ráda, že její manžel ukončil vztah s výtvarnicí Lucií Gelemovou.

V pondělí odpoledne redakce ŽivotvČesku.cz kontaktovala také Felixe Slováčka. Ten řekl, že slova, která Dagmar Patrasová poskytla novinářům, jsou podle něj lži. "Je to lež, všechno jsou to lži. Zavolají opilé paní Patrasové... Společné vystoupení je úplný blábol, ona tím ubližuje Felixovi, Aničce i mně. Jaký koncert Čtyř králů? To jsou bláboly," řekl pro ŽivotvČesku.cz naštvaným hlasem Felixem Slováček a popřel, že by pracoval na renovaci vily či dělal něco zahradě. "Nic nerenovuji a nic neokopávám... Dokud se nenechá léčit, tak se s ní vůbec nebavím, to je moje podmínka. Nejdříve léčit, pak se může něco dít, jinak nic a konec," řekl ostře a jasně hudebník.

Felix Slováček také dostal dotaz, zda se s Lucií Gelemovou skutečně rozešel a zda se opravdu vrátil domů k manželce Dagmar. "To je úplný nesmysl. Co bych tam dělal? Já jsem řekl, že dokud nepůjde na léčení, tak se s ní vůbec nebudu bavit, ani tam nebudu bydlet, prostě nic," řekl Felix Slováček a potvrdil, že s Lucií Gelemovou má dál výborný vztah.

"Byli jsme spolu 7 let, tak proč bychom nezůstali přátelé... Jsme úplně v pohodě a není důvod, abychom po sobě nějak »stříleli«. Já jsem ji měl rád a vážím si jí, je to vzácný člověk. Moje manželka o ní mluví... Ošklivě je slabé slovo," uvedl Felix Slováček a zopakoval, že za zásadní a první podmínku považuje, aby Dagmar Patrasová nastoupila na léčení. "To je zásadní, pak se s ní začnu bavit," zopakoval fenomenální muzikant.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.