Archie bude velký bratr. Meghan a princ Harry čekají druhé dítě, zprávu potvrdil mluvčí rodiny

Meghan Markle a Princ Harry
Meghan Markle a Princ Harry
Foto: Profimedia.cz

Britský princ Harry (36) a jeho manželka vévodkyně Meghan (39) čekají druhé dítě. Radostnou zprávu přinesla britská média. Malý Archie, který se narodil v květnu 2019, tak bude mít sourozence. Informaci potvrdil mluvčí rodiny.

Britský princ Harry a jeho manželka vévodkyně Meghan, kteří opustili Velkou Británii a žijí za oceánem, čekají druhé dítě. Radostnou zprávu přinesla britská média a potvrdil ji také mluvčí páru.

"Můžeme potvrdit, že Archie bude velkým bratrem. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu mají velkou radost z toho, že očekávají své druhé dítě," stojí v prohlášení britského prince a jeho manželky.

Pro Meghan a Harry je to úžasné o to více, protože vévodkyně loni v létě potratila. Harry a Meghan oznámili novinku černobílou fotografií, kterou pořídil jejich přítel Misan Harriman.

Meghan a Harry už spolu vychovávají syna Archieho, který se narodil v květnu 2019. Druhé dítě ostře sledovaného páru bude mít jen teoretickou šanci, že by někdy usedlo na britském trůnu. Bude až osmé v pořadí, co se týče nástupnictví. Pro královnu Alžbětu II. (94) to bude desáté pravnouče.

Princ Harry (36) a jeho manželka Meghan Markleová (39) poskytli slavné moderátorce Oprah W...


Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.