Atraktivní doktor Hofbauer alias Marek Němec vyvedl do společnosti novou partnerku. S manželkou se měli rozejít v tichosti

Marek Němec a Petra Hebká
Marek Němec a Petra Hebká
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 5. 2022

Pohledný herec Marek Němec (40), kterého znají především televizní divačky z několika seriálů z lékařského prostředí, o svém soukromí poměrně nerad mluví. Proto řadu lidí překvapilo, když se objevil ve společnosti po boku nové partnerky, přestože si nikdo pořádně nestačil všimnout, že se rozešel se svou manželkou Johanou. "Je nám spolu krásně," uvedl herec pro ŽivotvČesku.cz.

Marka Němce znají jeho fanynky jako atraktivního doktora Hofbauera z televizních seriálů »Modrý kód« a »Sestřičky«, v jiné lékařské roli se objevil také v seriálu »1. mise«. Z jeho soukromí jsou však známy pouze útržky, herec je totiž známý tím, že rád tajnůstkaří a není příliš sdílný.

Nyní překvapil tím, že na premiéru filmu Láska hory přenáší vyvedl svou novou partnerku, ačkoli nikdo, až na pár sledujících ze sociální sítě Instagram, netušil, že již netvoří pár se svou manželkou, dramaturgyní Johanou, se kterou má dvě děti, Matěje (10) a Rozárku (5). Jeho nová láska je velmi pohledná a jmenuje se Petra Hebká, což je v zásadě vše, co se o ní nyní ví.

"Je nám spolu krásně. Dále bych to vzhledem k citlivosti tématu nerad rozvětvoval," prozradil herec pro ŽivotvČesku.cz a z toho mála, co prozradil, mezi řádky vyznělo, že se nejspíše jedná o čerstvou informaci a pro všechny zúčastněné nemusí být záležitost ještě zcela uzavřená.

Není to přitom poprvé, co se Marku Němci podařilo nějakou životní změnu ututlat. V roce 2018 si bral svou dlouholetou partnerku a matku svých dětí Johanu, ovšem o tom, že vstoupil do chomoutu, tehdy nevěděli ani jeho nejbližší kolegové, kteří byli velice překvapeni, když pravda vyšla najevo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.