Audio: Hanku si chci vzít, doma je dominantní, říká partner herečky Hany Gregorové

Ondřej a Hana Gregorová
Ondřej a Hana Gregorová
Foto: Archiv OK
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 7. 2020

Oblíbená herečka Hana Gregorová (67) a Ondřej Koptík (35) tvoří téměř dva a půl roku stabilní pár. Redakce Život v Česku.cz získala informace o tom, že by muž, jenž dokázal v minulosti na Facebooku skládat Gregorové hodně zajímavé básně, rád vstoupil se starší herečkou do manželství. Navíc aktuálně herečka prodává také svůj luxusní dům v Říčanech za cenu 21 900 000 korun.

Už v minulosti Koptík požádal Gregorovou o ruku a herečka souhlasila. Jenže pak došlo k rozchodu, během něhož Koptík skládal své životní partnerce poměrně výstřední básně. Nakonec se ale k sobě vrátili a dva a půl roku spolu tvoří příkladný pár. "Hanku bych si vzal. Osobně určitě, ale nevím co druhá strana," řekl v rozhovoru pro Život v Česku Koptík s tím, že herečka je dominantní osobnost a "velitelkou" i v jejich soukromí.

Aktuálně herečka prodává luxusní dům v Říčanech za 21 900 000 korun.

"Ano, informace o prodeji domu mohu potvrdit," uvedl pro Život v Česku Ondřej Koptík. Proč se rozhodla populární herečka k prodeji, Koptík upřesnil. "Myslím, že se Hanka chce posunout. Ukončit nějakou životní etapu a posunout se dál. To je ale otázka na ní," dodal partner oblíbené herečky pro Život v Česku.cz. (Psali jsme ZDE)

Co všechno Ondřej Koptík o herečce prozradil? To si poslechněte v exkluzivním audiorozhovoru. Na snímky z prostor domu, který herečka prodává, se pak podívejte v galerii.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.