Audio: Prozradím vám pravdu o Věrákovi Mikulcové a který steroid je nejlepší, říká v rozhovoru Filip Grznár

Filip Grznár a Věra Mikulcová
Filip Grznár a Věra Mikulcová
Foto: Archiv Filipa Grznára / Věry Mikulcové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 7. 2020

Kontroverzní kulturista a youtuber Filip Grznár se několikrát navezl do nejlepší české kulturistky Věry Mikulcové. Vyjadřuje se o ní jako o Věrákovi. Důvodem prý je, že nedokáže rozeznat, zda jde o ženu či muže nebo naopak... V rozhovoru pro portál Život v Česku uvedl, že se s kulturistkou usmířil. Zároveň Grznár nastínil, který z anabolických steroidů osobně uznává jako nejlepší.

Grznár v minulosti několikrát označil Mikulcovou za kulturistku, která si nadměrně aplikuje syntetické mužské hormony a kvůli vysokým dávkám testosteronu se jí změnilo pohlaví. Pro portál Život v Česku uznal, že párkrát zašel za mantinely. "My jsme se s Věrou potkali a vyříkali si to. Chápe mě," prozradil v rozhovoru Grznár, který se následně do Mikulcové opět navezl. "Nevím, jestli je žena nebo chlap, nebo naopak," míní.

Grznárovi brzy vyjde kniha o jeho životě. Promlouvá v ní i i o steroidech. A rozhodně v rozhovoru nešetří vulgaritami...

Který je podle něj nejlepší a co všechno v jeho publikaci bude? Poslechněte si audiorozhovor, v němž odhaluje nejen obsah knihy, ale opět se strefuje do nejslavnější české kulturistky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.