O Věře Mikulcové jsem se mýlil. Je to s jejím pohlavím jinak, omlouvá se Filip Grznár kolegyni

Filip Grznár a Věra Mikulcová
Filip Grznár a Věra Mikulcová
Foto: Archiv Filipa Grznára / Věry Mikulcové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 4. 2020

Uznávaný český kulturista Filip Grznár si za roky svého působení na videokanálu YouTube vydobyl nálepku kontroverzního člověka. Několikrát se verbálně pustil do svých kolegů z prostředí fitness. Zejména do nejznámější české kulturistky Věry Mikulcové. Jeho pozornosti neunikla ani tentokrát.

Grznár v minulosti několikrát označil Mikulcovou za kulturistku, která si nadměrně aplikuje syntetické mužské hormony a kvůli vysokým dávkám testosteronu se jí změnilo pohlaví. Pro portál Život v Česku uznal, že párkrát zašel za mantinely.

"Strašně jsem se spletl v tom, že Věrák, jak jí říkám, je tam dole už chlap. Mě to mrzí. Víte, mýlit se je lidské a věřím, že mi lidi můj mylný názor odpustí. Samozřejmě, že Věrák dole není chlap. Ona totiž ve skutečnosti tam dole je jako dva chlapi. Ta má v sobě tolik testosteronu, že by v posteli zničila i gorilu a zahanbila by Roberta Rosenberga velikostí mužství. Zkrátka jsem se spletl a omlouvám se jí," řekl Grznár, o němž je známo, že Mikulcovou nemá dobré vztahy.

Vadí mi, že se holí

Grznár vysvětluje, proč Mikulcová je pro něj člověkem, se kterým si po lidské stránce zcela nerozumí. "Ona má skvělou formu. O tom nemůže být pochyb. Je skutečný dříč. Myslim, že je schopná dát i tři tréninky za den. Ale já se nemůžu dívat na to, že se ženská holí taky třikrát týdně v obličeji. Mně se tohle nelíbí, není to v pořádku," vysvětlil Grznár.

Věra Mikulcová o slova směrem ke Grznárovi nestála. Naopak i v době nouzového stavu v České republice je nad věcí a inspiruje lidi s chutí o cvičení ve svých video příspěvcích na svém profilu na sociální síti.

Kdo je Věra Mikulcová:

Věra Mikulcová z Jihlavy se zapsala do knihy rekordů jako nejtěžší a zároveň nejmladší profesionální kulturistka světa. Při výšce 173 centimetrů váží okolo 95 kilogramu. Jako jedna z Češek působí v profesionální světové kulturistické lize. Při prvních závodech v Torontu v roce 2015 obsadila druhé místo. Aktuálně provozuje fitness centrum v Jihlavě.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.