Baby boom v roce 2020: Slavné maminky přivedly na svět Rumii, Medu nebo Svena

Zpěvačka Monika Bagárová je velmi půvabná žena
Zpěvačka Monika Bagárová je velmi půvabná žena
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 12. 2020

Rok 2020 nebyl pouze tím, který se zapíše jako rok koronavirové krize. V mnoha ohledech přinesl také hezké okamžiky, na které nikdy nezapomenou rodiče dětí, které se narodily během předchozích dvanácti měsíců. Baby boom zažil i český showbyznys a na svět přivedlo miminko hned několik slavných žen.

Letošní rok byl náročný především kvůli nástupu celosvětové pandemie koronaviru, který ochromil řadu oblastí a zasáhl do života lidí. Ale nestalo se pouze to špatné, děly se i dobré věci. V Česku se narodilo mnoho dětí a maminkami se stalo hned několik celebrit.

Monika Bagárová
Krásná zpěvačka (26), která v minulosti zazářila v úspěšné pěvecké show jako soutěžící a po letech i jako porotkyně, v květnu přivedla na svět zdravou holčičku s neobvyklým jménem Rumia (6 měsíců). Šťastným otcem se stal její partner a MMA zápasník Makhmud Muradov, s nímž tvoří pohledný pár. "Rozhodli jsme se dát našemu dítěti jméno mé milované mámy - Rumie," napsal slavný tatínek po narození dcery na sociální sítě.

Vendula Pizingerová
V říjnu, konkrétně 13. 10., porodila také ředitelka nadace Kapka naděje. Pro maminku 15letého syna Jakuba, který je jí v životě velkou oporou, to bylo obrovské požehnání. V roce 2000 přišla o milovanou holčičku Klárku (†4), která podlehla rakovině. Sympatická blondýnka, která zasvětila život hlavně pomoci druhým, našla lásku a štěstí po boku manžela Josefa Pizingera (33) a ve 48 letech otěhotněla. Přes její vyšší věk vše proběhlo v pořádku a bez komplikací a porodila krásného chlapečka, který dostal biblické jméno Josef (znamená Bůh ti dá následovatele - dítě).

Ornella Koktová
1. dubna se stala dvojnásobnou maminkou manželka podnikatele Josefa Kokty (63), která v pražské porodnici U Apolináře přivedla na svět chlapečka. Její sedmiletý syn Quentin přivítal do rodiny bratříčka, který podobně jako on, dostal netradiční jméno Sven - severské jméno znamenající mladý muž/mladý válečník. Manželé Koktovi ale nezaháleli a půvabná Ornella na konci listopadu prozradila, že je potřetí těhotná. "Chtěl bych holčičku, protože kluků mám celkem pět a jednu holku a holek v rodině máme tedy málo. Celkem půjde o mé sedmé dítě," přiznal pro ŽivotvČesku.cz Josef Kokta, který má z přechozích třech manželství dceru Alenu a tři syny – Petra, Josefa a Kristiána.

Mezi další slavné tváře, které se v roce 2020 staly maminkami, patří například modelka Renata Langmannová (34). Ta 22. září porodila manželovi Ondřeji Novotnému (43) dceru Medu. I zpěvačka Markéta Konvičková (26) se dočkala prvního potomka. Šťastným otcem dcery Amálie se stal partner a pilot René Kuboš.

Syna Rudolfa přivedla v březnu na svět herečka Marie Doležalová (33), která má s tanečníkem Markem Zelinkou (34) celkem dvě děti – ještě dceru Alfrédu, která se narodila v roce 2018.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.