Bára Basiková ukázala svou postavu jen v plavkách s volánky. Na prahu šedesátky vytřela zrak mnohem mladším ženám

Zpěvačka Bára Basiková
Zpěvačka Bára Basiková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 7. 2021

O Báře Basikové (58) teď rozhodně nikdo nemůže říct, že by patřila do starého železa. Naopak. Necelé dva roky před svými kulatými narozeninami nemá problém ukázat svou postavu jen v plavkách. A rozhodně se dá říct, že vypadá výborně. Pochlubila se snímkem ze své chaty a již dříve pro ŽivotvČesku.cz prozradila, že přestala vnímat vše v souvislosti s epidemií, aby si nekazila život. "Na epidemii a vše kolem toho jsem rezignovala. To znamená, že jsem přestala sledovat zprávy, nečtu noviny, protože si myslím, že to bude ještě na dlouho," uvedla.

Zpěvačka svou chatu bere jako nejlepší místo pro relax. Nejvíce času během loňského roku trávila právě na ní. "Letos žádná dovolená nebyla vzhledem k současné situaci s koronavirem. Takže jsem trávila čas se synem na chalupě a pomáhala u nás na vesnici, protože jsem neměla práci," řekla pro ŽivotvČesku.cz v minulosti velmi oblíbená zpěvačka s tím, že navštěvovala tamní domov seniorů, kde pomáhala starším lidem.

Přes prázdniny je opět na chalupě, kde sbírá síly. A jen v plavkách odhalila svou postavu, kterou předčí některé své mladší kolegyně.

Minulou neděli zasáhl hudební svět a rodinu Františka Nedvěda hluboký zármutek. Oblíbenému hudebníkovi se vrátila zákeřná rakovina a svůj boj s nemocí ve věku 73 let prohrál. Na sobotní poslední rozloučení přišel i Jan Nedvěd (74), který byl s bratrem dlouho znesvářený a k usmíření došlo až krátce před jeho smrtí. Na pohřbu neudržel slzy a přestože mu byla manželka Pavlínka oporou, v autě na Jana Nedvěda zcela dolehl smutek a zhroutil se.

Zpěvačka Bára Basiková (58) vzala svým fanouškům dech, když se na sociální síti ukázala v ...

Zpěvačka se netají tím, že na chalupu jezdí výhradně za odpočinkem a že rozhodně nepatří k ženám, které čas tráví v záhonech. "Nejsem taková ta klasická chalupářka. Neokopávám zeleninu ani nepěstuji kytky. Tyhle věci opravdu nepatří k mým oblíbeným, takže je ani neprovozuji," uvedla dříve pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka, která soudě podle snímku rozhodně svá slova myslela vážně.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu