Bára Jánová otevřeně o rozchodu: Dostalo se to do fáze, kdy to nefungovalo. Herečka řekla, co ji nyní hodně trápí

Herečka Bára Jánová
Herečka Bára Jánová
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 2. 2022

Herečka Bára Jánová (32) je znovu v nezadaném stavu a pro ŽivotvČesku.cz popsala, proč zkrachoval vztah s hereckým kolegou Ladislavem Ondřejem (30). "Rozešli jsme se ještě předtím, než jsem odjela na reality show Survivor," řekla sympatická herečka a prozradila, co ji momentálně nejvíce trápí.

Jejich láska před půl rokem vyrostla z přátelského základu a tam se nakonec i vrátila. Herečka Bára Jánová pro ŽivotvČesku.cz vysvětila, že k rozchodu s Ladislavem Ondřejem došlo ještě před tím, než odletěla do Dominikánské republiky natáčet reality show.

"Rozešli jsme se ještě předtím, než jsem odjela na Survivor, a mohu říct, že to nebylo s žádnou zlostí, jen prostě vztah už nefungoval. Nemáme vůči sobě žádnou zášť, prostě to nefungovalo, bylo to více přátelské než vztahové," uvedla talentovaná herečka pro ŽivotvČesku.cz s tím, že z rozpadu vztahu se nijak nehroutí, protože se v jejím životě nashromáždila řada věcí, které pro ni znamenají vlastně celkový restart.

"Já se ještě pořád dávám dohromady z návratu do Česka, pořád cítím časový posun. Bohužel jsem při cestě zpět domů ještě ztratila telefon, někam jsem ho položila a byl pryč... Dva dny jsem byla bez telefonu, z toho je člověk nervózní, pořádně jsem nespala, takže teď se zapojuji zpět do života. Jsem ráda, že jsem doma, a těším se na všechno, co mě nyní čeká a co přijde," vysvětlila žena, která na sebe výrazně upozornila hlavně v seriálu Slunečná.

Mnohé fanoušky pohledné herečky zaskočilo, že se z reality show vrátila v dobré kondici a nevypadá to, že by v Dominikánské republice nějak strádala a bojovala o holé přežití.

"Procházka růžovým sadem to nebyla, hlavně s jídlem to bylo špatné, opravdu jsme měli hlad. Porce byly maličké, ale já jsem na to zvyklá, já jím malé porce i doma. Takže já měla dobrý základ a asi jako jedna z mála jsem na ostrově nezhubla. Co mě ale štve, je ten časový posun, furt nespím. Co mě momentálně nejvíce trápí, je prostě nespavost," dodala pro ŽivotvČesku.cz s tím, že na muže a novou práci bude mít myšlenky hned, jak dožene spánkový deficit.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.