Bára Štěpánová nastínila, jak prožívá dobu, která kulturu bolí. Na očkování názor nemá

Herečka Bára Štěpánová
Herečka Bára Štěpánová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 3. 2021

Už dlouhou dobu jsou Češi zavření doma, ti, kteří mají štěstí, mohou alespoň do práce, období to ale rozhodně není pro všechny radostné. Světlem na konci tunelu je očkování proti nemoci covid-19, ne všichni ovšem k vakcíně zaujali konkrétní postoj. "Na očkování zatím nemám názor," uvedla pro ŽivotvČesku.cz herečka Bára Štěpánová (61), která, stejně jako mnozí další, ještě nemá v této otázce jasno.

Pokud během koronavirové krize něco lidem skutečně chybí, je to kultura. V divadlech a kinech si mnozí oddechli od každodenních starostí, teď jsou uzavřená. Pro umělce je tato doba nelehká i proto, že nemohou přivítat své příznivce v hledištích. Hrát jde jen bez diváků. "Prožívám současnou dobu jako všichni. Divadla nemohou hrát," uvedla pro ŽivotvČesku.cz oblíbená herečka Bára Štěpánová.

Podle lékařů je očkování naději na staronový život, možnost cestovat, možnost si zajít do kina a bavit se. Ne všichni si ale na vakcínu stihli udělat konkrétní názor.

Očkování proti nemoci covid-19 je palčivým tématem, vakcíny mají spoustu odpůrců ale i příznivců. Herečka proslulá svými plamennými vlasy se nicméně neřadí ani do jedné z těchto skupin. "Na očkování zatím nemám názor a nechci se k němu ani nějak konkrétně vyjadřovat," dodala pro ŽivotvČesku.cz charismatická Bára Štěpánová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.