Barbora Mottlová má ve zprávách zástupy ctitelů. Chlap se musí víc snažit, než jen napsat, říká. Popsala muže svých snů

Herečka Barbora Mottlová
Herečka Barbora Mottlová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 8. 2021

Herečka Barbora Mottlová (35) patří mezi nejatraktivnější ženy ve vodách českého showbyznysu. Muži o ni mají veliký zájem, na sociálních sítích se snaží ji zlákat na rande, ale s úspěchem se nesetkávají. Často se ji snaží ohromit způsobem, jaký jí vůbec neimponuje. "U mě má asi spousta chlapů pocit, že mi musí servírovat, co všechno mají, na co mají peníze, co vlastní," řekla Barbora Mottlová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že pro ni je důležitější osobnost a charisma. Popsala, jaký je muž jejích snů.

Barbora Mottlová dá čas od času svým fanouškům na sociálních sítích příležitost se zeptat na věci a novinky z jejího života. Většina dotazů se týká zajímavých věcí, sportu, nebo i hereččina psa. Někteří pánové se ale v negativním smyslu slova odvážou a dotazují se, zda uvažuje o zvětšení poprsí, či zda má prázdnou postel. Na podobné dotazy blond kráska obvykle nereaguje a pokud ano, tak jen s nadsázkou.

"Zdaleka nesdílím vše, na co se lidé ptají, bývá to ještě horší. Sdílím to jen, když mě napadne vtipná odpověď. Mě ale baví s humorem odpovídat. Je však otázka, jestli to i oni berou s humorem. Bohužel to asi myslí vážně, ale nepřišlo mi nic, co by mě úplně naštvalo. Já i počítám s tím, že mi přijdou neomalené otázky, na většinu nemám potřebu odpovídat," řekla Barbora Mottlová pro ŽivotvČesku.cz.

Někteří pánové posbírají veškerou odvahu a místo pokládání dotazů pozvou herečku rovnou na rande. Tím ji ale nezaujmou. "Chodí mi hodně pozvání na schůzky, kávu, procházku se psem nebo běhání. Ale chlap se musí víc snažit, než napsat na sociální síti, to je dost jednoduché. Takovým šanci nedávám, muž mých snů určitě není ten, který takhle zve sexy holky na schůzku," prozradila pro ŽivotvČesku.cz televizní i divadelní hvězda, jak vnímá muže, kteří ji oslovují přes Instagram.

Pro sympatickou blondýnku je několik vlastností u opačného pohlaví klíčových. "Muž mých snů je člověk, který miluje život, někam se vyvíjí, roste, zajímá se o věci, má rád přírodu, cestování a rád jí jako já," přiblížila herečka pro ŽivotvČesku.cz, co hledá u ideálního partnera. Jsou ale naopak i vlastnosti a chování, které ji od další schůzky s mužem odradí.

"Zajímá mě hodně osobnost a charisma. U mě má asi spousta chlapů pocit, že mi musí servírovat, co všechno mají, na co mají peníze, co vlastní, od čeho všeho mají klíče, jak jsou zajímaví a dělají velké frajeřiny. Kolikrát se třeba i velmi ošklivě chovají k obsluze, když jsme na večeři. Na to já dost dám, jak se chlap chová k číšníkovi. Je pro mě důležité, aby to byl normální člověk s pokorou, úctou, aby si vážil lidí a aby věděl, že ten, kdo ho obsluhuje, není pod ním. Chlap mých snů je člověk, který to má v hlavě srovnané, má své kvality, ale nepotřebuje je nikde servírovat - díky jeho činům se ukážou samy a nemusí na ně poukazovat. Je důležité nebýt laciný frajer," dodala Barbora Mottlová pro ŽivotvČesku.cz, jak si představuje ideálního partnera.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.