Barbora Mottlová okouzlila na premiéře v modrých šatech. Pořídila jsem je asi tři hodiny před akcí, říká herečka. Popsala, jak si večer užila

Herečka Barbora Mottlová
Herečka Barbora Mottlová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 2. 2022

Herečka Barbora Mottlová (35) patří mezi nejatraktivnější ženy ve vodách českého showbyznysu a navíc má fantastický vkus, jak dokazuje na společenských akcích. Před premiérou filmu měla jen omezený čas na výběr šatů, a přesto v nich oslnila nejednoho člověka. "Ty šaty jsem si vlastně pořídila asi tři hodiny před premiérou," svěřila Barbora Mottlová pro ŽivotvČesku.cz a popsala, jak si akci užila.

Ve středu 2. února měl v pražském kině Lucerna premiéru film Mimořádná událost. Na promítání české komedie, jejíž děj se odehrává ve vlaku, mezi jinými slavnými osobnostmi dorazila i herečka Barbora Mottlová. Ta přítomné oslnila v modrých hedvábných šatech, které zdůrazňovaly její ženské křivky a které jí nesmírně slušely.

"Oblečení jsem si vybírala sama. Ty šaty jsem si vlastně pořídila asi tři hodiny před premiérou. Sama mám premiéru teď v sobotu v divadle a vůbec nic nestíhám, takže jsem rychle vletěla do jednoho butiku a tam jsem si vybrala tyhle šaty narychlo. Nebyla jsem si moc jistá tou délkou, protože ty šaty jsou do půlky holeně, což je zvláštní délka. Ale říkala jsem si, že je to originálnější, než nosit hodně dlouhé nebo pod kolena. Hodně jsem improvizovala, ale podle odezev to asi dopadlo dobře," řekla se smíchem pro ŽivotvČesku.cz oblíbená herečka.

Obzvláště po dlouhé pauze, kterou české kulturní prostředí zažilo kvůli pandemii koronaviru, si lidé velmi užívají možnosti strávit večer ve společnosti a vyjít si na místa, která byla celé měsíce zavřená. Kino Lucerna, kde se premiéra filmu konala, má Bára Mottlová ve velké oblibě.

"Já mám moc ráda české premiéry českých filmů v Lucerně, která má pro mě obrovské kouzlo. Není to multiplex, ale na člověka dýchá ta doba. Jak teď zkouším Lídu Baarovou, tak Lucerna na mě dýchala první republikou. Já obecně jsem retro člověk, mám ráda 30. a 50. léta, takže to pro mě je srdcovka i ten krásný prostor," popsala sympatická blondýnka pro ŽivotvČesku.cz, co její dobrý dojem z večera ještě umocnilo.

Televizní i divadelní hvězda patří mezi slavné osobnosti, které žijí zdravým životním stylem. Není kuřačkou, alkohol nepije, ale přesto se po premiéře dokázala bavit ještě dlouho do noci. Svůj dojem z premiéry filmu popisovala s takovým úsměvem, že není pochyb o tom, jak dobře se bavila.

"Já, která vůbec nepiju alkohol, jsem tam seděla asi do dvou hodin do rána, pila jsem čaj, povídala jsem si s přáteli a bylo mi hrozně dobře. Dala jsem si i klasické české chlebíčky, takže pro mě značka ideál (směje se). Já se nemusím opít, nic, ale dát si nějakou takovou dobrotu a čaj, to je pro mě paráda," dodala Barbora Mottlová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.