Barbora Mottlová ukázala vypracované tělo ve cvičebním oblečku. Nejtěžší je na cvičiště vůbec dojít, říká

Herečka Barbora Mottlová
Herečka Barbora Mottlová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 1. 2022

Herečka Barbora Mottlová (34) patří mezi slavné ženy, které nelení a pracují na sobě, jak jen to jde. Odměnou je jí skvělá postava a také skvělý pocit z odvedené dřiny. Nyní se v posilovně ukázala v přiléhavém oblečku, který zdůraznil její přednosti a linii. "Je fakt, že já vlastně posilovnu tolik nemusím. Raději chodím na bikram jógu či si jdu zaběhat. Do posilovny jsem začala chodit se svojí kolegyní," řekla pro ŽivotvČesku.cz Barbora Mottlová a poradila, co je podle ní při cvičení velmi důležité.

Barbora Mottlová rozhodně nemá lenost v povaze. Na sociálních sítích se svými fanoušky sdílí sportovní úspěchy a pokroky a věnuje se nejrůznějším formám pohybu. Svých návyků se nevzdává ani v mrazivých dnech a klidně kvůli nim vstává v brzkých ranních hodinách. Nyní vyrazila velmi brzo ráno do posilovny, kde ukázala vypracovanou figuru ve cvičebním úboru. Přiznává přitom, že posilovna ji tolik nebere.

"Je fakt, že já vlastně posilovnu tolik nemusím. Raději chodím na bikram jógu či si jdu zaběhat. Do posilovny jsem začala chodit se svojí kolegyní z divadla Luckou Vojtovou a ona je docela velká »fitnesska«. Pro mě je mnohem lepší vždycky jít s někým, užít si to, víc se u toho bavit a ona mi i říká, co mám cvičit. Samozřejmě moje zadání je, že chci cvičit zadek, břicho, stehna, hlavně ne vršek, abych nebyla nějaká osvalená mužatka. Vždycky cvičím podle ní, děláme pořád nějaké dřepy a takové srandy," řekla pro ŽivotvČesku.cz oblíbená herečka, jak a co cvičí.

Komu se do posilovny nechce samotnému, kdo se ke cvičení neumí namotivovat, tomu by sympatická blondýnka doporučila parťáka bez váhání. Ještě důležitější je pak vědět, co děláte, a proto je dobré chodit do posilovny s někým, kdo vám rád poradí. Přesně takhle to právě slavnou herečku baví nejvíc.

"Je to dobrá makačka, ale sama bych na to nepřišla. Potřebuju někoho, aby mě jednak dokopal, protože když už jsem s ním domluvená, tak tam opravdu dojdu, což je podle mě jeden z nejtěžších cviků, na to cvičiště vůbec dojít. A potom pod tím jejím vedením si to užívám. Ale vlastně jsem pořád v podřepu, jak makám na tu spodní část těla. Je super tam být s někým, kdo se vyzná," popsala Barbora Mottlová pro ŽivotvČesku.cz své zkušenosti z posilovny.

Bára Mottlová se řadí ke slavným osobnostem, které se na sociálních sítích rády podělí o své sportovní úspěchy a snahu. Potěchou jí je, že inspiruje k pohybu i své fanoušky, kteří jí s radostí dávají najevo, že právě ona byla jejich motivací ke sportu. I ji samotnou to pak motivuje.

"Já ráda inspiruju. To jsem sdílela k sobě, že šla holčina běhat ještě před šestou hodinou ranní a označovala mě tam, že běhá mou výzvu tisíc kilometrů za rok. To je super, když někoho můžu motivovat, což pak zpětně motivuje mě, abych zvedla zadek a šla něco dělat," vysvětlila herečka pro ŽivotvČesku.cz, jakou jí dělá radost, když je někomu inspirací.

Pohyb je pro Barboru Mottlovou velmi důležitou součástí života, a když může, ráda se podělí i o rady a cenné zkušenosti, které už stihla nasbírat. Podle ní je naprostým základem se rozhýbat, aby cvičení člověku naopak neuškodilo.

"Je určitě důležité se před cvičením trochu rozhýbat, zvlášť po ránu. V té posilovně se nestydět a jak jsme zvyklí ze školky, že se postavíme na jednu nohu, prokroužíme kotník, koleno, kyčel. Je důležité se rozhýbat, ať si člověk neublíží. Potom se zahřát na nějakém kole nebo pásu, aby se rozproudila krev. Pro mě je relativně novinka, že když chce člověk dobře spálit, tak je dobré na to cardio, na to zahřátí, jít až po silovém tréninku. Po tom člověk prý krásně hubne," dodala herečka Barbora Mottlová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.