Reklama:

Během Vánoc budeme citliví, soucitní i šťastní, říká astroložka. Popsala, co byste o letošních svátcích rozhodně neměli dělat

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 9. 2021

Vánoce se kvapem blíží a leckdo už začal s nakupováním vánočních dárků. Zatímco pro děti jde o dny, na které čekají celý rok, pro mnohé dospělé jsou svátky plné stresu například z úklidu, vaření, či také nedostatku financí na dárky, které by chtěli koupit. Letos se ale podle astroložky Vánoce ponesou v klidném a radostném duchu. "Obecně vzato budeme citliví a budeme jednoznačně pociťovat štěstí," řekla pro ŽivotvČesku.cz Michaela Kudláčková. Řekla také, na co bude nutné si dávat pozor.

Reklama:

Vánoční svátky jsou každoročně obdobím, kdy se setkávají celé rodiny, tráví spolu příjemné chvíle a předávají si dárky. Děti jsou nadšené z toho, co jim pod stromeček nadělil Ježíšek a dospělé těší jejich radost. Vánoce v letošním roce, obzvláště pak Štědrý den, se ponesou v pozitivním duchu a i případné negativní emoce bude možné překonat. Podle astroložky budou lidé šťastní a komunikace s blízkými by neměla váznout na malichernostech.

"Co se týká Slunce, aspekty jsou skvělé. Obecně vzato budeme citliví a budeme jednoznačně pociťovat štěstí. V tomto dnu nevidím ani nic nebezpečného, žádné nečekané a velmi smutné události. Pak je tu Luna, která už je horší, je v opozici vůči Marsu a Jupiteru. Znamená to, že můžeme být soucitnější vůči druhým lidem, může nás mrzet, že nemůžeme udělat zcela šťastným někoho druhého, nebo že někdo nepřijel, či se Štědrého dne nedočkal. Slunce je ale mnohem důležitější, a proto si Vánoce budeme moci užít i přes tyto emoce," řekla pro ŽivotvČesku.cz astroložka Michaela Kudláčková.

Reklama:

V průběhu svátků se rodiny sejdou u jednoho stolu a stává se, že mezi příbuznými vzniknou často i zbytečné konflikty. K takovým by letos docházet nemělo. "Merkur je o racionálním uvažování a komunikaci, mohou se k nám dostávat pozitivní zprávy. V období Vánoc přesně vycítíte, co můžete někomu říct a naopak, je to o taktu. Ani vláda by nám neměla připravit nepříjemné překvapení například v podobě lockdownů, z pozice politické moci by nikdo neměl svátky zkazit," upřesnila astroložka pro ŽivotvČesku.cz, co nám Vánoce určitě nepokazí.

Velký pozor je třeba dávat na zdraví. Rozhodně není vhodné dělat činnosti, při kterých by si lidé mohli ublížit, jako je například tajné kácení stromku. Hazard by se nemusel vyplatit. "Severní uzel je v kvadrátu vůči Jupiteru, lidé by neměli dělat nic, co by je mohlo ohrozit na zdraví. Jupiter je planeta štěstí, a když je v kvadrátu, tak to značí, že o to štěstí lze přijít. Severní uzel je o zdraví a lidé by tak neměli riskovat a spoléhat na to, že budou mít kliku. Neměli by ji," vysvětlila Michaela Kudláčková pro ŽivotvČesku.cz, co v období svátků nedoporučuje.

Dne 24. prosince si budou lidé užívat pohody a další sváteční dny by neměly být jiné, konstelace se totiž tak rychle nemění. "Štědrý den a předchozí či následující dny jsou z astrologického hlediska v podstatě stejné. Letošní svátky budou klidné a pěkné," dodala astroložka Michaela Kudláčková pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: