Ben Affleck může litovat. Jeho exmanželka Jennifer Garnerová má po třech dětech postavu snů. Pro tohle tělo potí krev

Exmanželka Bena Afflecka, herečka Jennifer Garnerová
Exmanželka Bena Afflecka, herečka Jennifer Garnerová
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 10. 2021

Je nejen krásná, ale má také vypracovanou štíhlou figuru. Bývalá manželka Bena Afflecka (49), herečka Jennifer Garnerová (49) patří mezi ženy, které na sobě tvrdě pracují. Aby měla pevné tělo a byla v kondici, hodně cvičí, protože jídlo je pro ni vášeň, které se nerada vzdává. Její osobní fitness koučka popsala, jak náročný trénink představitelky filmové Elektry probíhá.

Link na video: https://www.profimedia.cz/video?blob=mag.dGc~sp.jennifer%20garner&mp_svi=637949034

Jennifer Garnerová byla dlouhých třináct let manželkou Bena Afflecka, spolu mají také tři děti - dcery Violet (15) a Seraphinu Rose Elizabeth (12) a nejmladšího syna Samuela (9). Herečka spolupracuje dlouhá léta s trenérkou hvězd Simone De La Rue a drží se jejího tréninkového programu Body By Simone, který představuje kombinaci silového tréninku a kardia.

"Trénuje čtyři až pět dní v týdnu, pokud se zrovna nepřipravuje na natáčení. Děláme některé cviky v rámci silového tréninku a v příští minutě si dáme zase tanec, abychom zlepšovaly hbitost a základní sílu. Opravdu to kombinuju a nikdy neděláme jenom jednu věc. Trénujeme všechno, což je úžasné," řekla Simone De La Rue pro magazín Women’s Health.

Jennifer Garnerová sdílela prostřednictvím svého Instagramu také některé tréninky, které rozhodně nebyly pro slabší povahy. Šlo o intenzivní cvičení zahrnující cviky na vypracování břišních svalů, dobře známý plank nebo kliky.

Ohledně stravování herečka není příliš striktní. Nevzdává se své lásky k vaření a pečení sladkých dobrot - raději si pořádně zacvičí, než aby držela nízkokalorické diety. V jejím jídelníčku nechybí dostatek zeleniny a ovoce jakožto zdroje vitaminů a vlákniny a také hodně bílkovin v podobě vajíček, jak informoval server Rachaelattard.com. Pokud se potřebuje dostat do extra formy kvůli natáčení, spolupracuje s nutriční terapeutkou Kelly LeVequelovou.

"Dělám sedmiminutová cvičení, o kterých jsem četla v New York Times. Jsou těžká, vážně náročná. Ale opravdu to vaše tělo změní, pokud je budete dodržovat a nepolevíte. Nebo můžete použít aplikaci Body by Simone, která je fantastická. Navigace je fakt snadná a je to skvělé pro ženy. Nebo aplikace s názvem Aaptiv, což je další skvělý pomocník, který hodně používám," řekla Jennifer Garnerová v rozhovoru pro web Hellogiggles.com.

Novináři a fotografové ji zachytili ve chvíli, kdy zrovna vyzvedávala nejmladšího syna Samuela ze školy v Brentwoodu. V sukni ke kolenům bylo vidět, jak štíhlé a vypracované nohy má, což je výsledek jejího tvrdého tréninku, kdy si rozhodně nesleví.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.