Ben Affleck vyvezl svoji krásnou JLo. Jejich bouřlivé emoce v autě na kameru zachytili paparazzi při cestě ze společného výletu

Autor: Profimedia | Ben Affleck a Jennifer Lopezová
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 9. 2021

Jejich láska skončila před 17 lety rozchodem, ale vzájemné city byly natolik hluboké, že na nich čas nezanechal žádnou stopu. Herec Ben Affleck (49) se znovu vrátil k latinskoamerické zpěvačce Jennifer Lopezové (52) a prožívají zamilovanost jako poprvé. Dvojice se rozhodla konečně usadit a vytvořit s dětmi obou jednu velkou rodinu. Na cestě domů po společných dnech je zachytili paparazzi.

Není divu, že jedním z nejsledovanějších párů Hollywoodu je představitel Batmana Ben Affleck a půvabná hudební hvězda Jennifer Lopezová. Pár spolu tráví poslední dobou hodně času, což je samozřejmě přirozené, protože odloučení se mnohem hůř snáší. Dvojice spolu strávila volné dny, ale pracovní povinnosti přeci jen zavelely. Novinářům se podařilo zachytit je při cestě domů, kdy herec vezl svoji partnerku zpět do její vily.

"Nesnažili jsme se prezentovat náš vztah na veřejnosti. Když jsme se dali dohromady, byla to doba zrodu bulvárních plátků a říkali jsme si prostě: Ach můj bože… Byl to zkrátka obrovský tlak. Cítila jsem něco jako… fajn, to je ono! Ale někdy, když člověk druhého miluje, tak ho vidí v určitém obraze, který může být jiný, než se ukáže později," řekla Jennifer Lopezová v době seznámení se současným přítelem, jak cituje magazín Harpers Bazaar.

"Byli v občasném kontaktu celá ta léta. Ben se na ni obrátil, aby zjistil, jak se jí daří a během toho posledního měsíce spolu hned několikrát povečeřeli. Je to mezi nimi hodně přirozené a chemie funguje skvěle. Navázali tam, kde předtím skončili a jeden si užívá společnosti druhého," uvedl blízký zdroj páru, jak uvedl Entertainment Tonight.

Milostné dvojici se začalo říkat symbolicky »Bennifer« a získala si obrovské množství příznivců, kteří staronové lásce velmi fandí. Čas ukáže, jestli vztah Afflecka a Lopezové vydrží, ale po sedmnáctiletém odloučení a druhém pokusu, se jejich šance snad zvýšily a oba mají jasno, co od života chtějí.

Jennifer Lopezová a Ben Affleck
Jennifer Lopezová a Ben Affleck
Foto: Profimedia

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.