Do nového domu se přestěhovala další dětská postýlka. Už čekáme Bohouška, říká Bohuš Matuš

Zpěvák Bohuš Matuš (vlevo) se před rokem stěhoval
Zpěvák Bohuš Matuš (vlevo) se před rokem stěhoval
Foto: Se svolením Bohuše Matuše
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 9. 2021

Život se může v podstatě ze dne na den změnit. Pro zpěváka Bohuše Matuše (48) nastala ta nejzásadnější změna v lásce – našel osudovou ženu, oženil se a stal se otcem rozkošné dcerky Natálky. Rodina si dokonce pořídila dům, který má představovat klidné zázemí pro zatím tři členy. Ale postýlka už je v pokoji připravená i pro dalšího. "Už mluvíme o druhém dítěti. Chtěl bych kluka, který dostane jméno Bohoušek. Takže věřím, že se vše povede, jak bychom si přáli," svěřil pro ŽivotvČesku.cz.

Dlouhou dobu neměl v lásce štěstí, ale setkání s nynější manželkou Lucií (18) pro něj bylo v mnoha ohledech osudové. Pár má za sebou pohádkovou svatbu, která se konala v polovině května, a v neposlední řadě jsou také pyšnými rodiči už devítiměsíční dcery Natálky - ta roste jako z vody. Vzhledem k tomu, že si manželé Matušovi pořídili vlastní bydlení, není divu, že už mají myšlenky na dalšího potomka.

"Už mluvíme o druhém dítěti. Chtěl bych kluka, který dostane jméno Bohoušek. Takže věřím, že se vše povede, jak bychom si to přáli," přiznal pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš s tím, že se konečně přestěhovali z bytu do domu se zahrádkou, kde můžou v klidu budovat zázemí, aby rodinu rozšířili.

Se stěhováním sympatickému umělci pomáhal nejznámější český dvojník legendárního Waldemara Matušky Vladimír Nerušil, se kterým se přátelí už dlouhá léta. "Našli jsme si krásnou nemovitost v Dolních Chabrech, což je kousek od místa, kde jsme bydleli. To bylo v pražských Bohnicích. Jsme spokojeni. Máme v domě nové postele, skříně. Počasí už nám asi nebude moc přát, ale na zahradě máme bazén. A celkově jde o domov, který je prostornější," řekl zpěvák pro ŽivotvČesku.cz.

Do domu putovala také další dětská postýlka, manželé už se pomalu připravují na skutečnost, že by mohli mít další dítě. Oba by si ho moc přáli a doufají, že by v tomto ohledu mohl být významný právě příští rok 2022. Lucie Matušová má za sebou totiž náročný zákrok, kdy hrozilo, že by už nemusela mít miminko – to se naštěstí nepotvrdilo a vše dobře dopadlo. "Teď je vše v pořádku. Riziko ale bylo," dodal Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.