Ben Stiller i se šedinami vypadá skvěle. Promluvil o zásadní změně stravy, díky které mu lidé říkají, že přímo září

Ben Stiller
Ben Stiller
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 8. 2022

Americký herec Ben Stiller (56) patří k nejznámějším komediálním osobnostem. Jeho smysl pro humor byl patrný i v momentě, kdy poprvé okomentoval své šedivé vlasy s tvrzením, že si je na tuto barvu sám obarvil. Vypadá to, že se těší dobré kondici, přestože má za sebou boj s rakovinou. Pro magazín People pak prozradil, čemu za to vděčí.

Ben Stiller se proslavil v komediích, ve kterých často hrál smolaře. Fotr je lotr je tou nejznámější z nich a diváky baví dodnes. Nejen v tomto filmu byl herec hnědovlasý mladík se širokým úsměvem a hlubokým modrým pohledem. To už je dnes minulostí, ale oblíbeného komika stárnutí vůbec netrápí.

V posledních měsících se Ben Stiller rozhodl pro přirozené stárnutí a přestal si barvit vlasy. Je tak možné ho na společenských akcích a na veřejných vystoupeních vídat se šedivou kšticí, která mu sluší a dodává mu novou jiskru. Je navíc jedinou známkou jeho stárnutí a za jinak mladistvý vzhled herec vděčí stravě.

"Dřív jsem se stravoval téměř vegansky. Má strava byla hlavně rostlinná, ale dával jsem výjimečně prostor také rybám, mléčným výrobkům a jiným živočišným produktům. Teď už se s manželkou oba stravujeme vegansky. Oběma nám to dodává energii. Benefity si pořádně neuvědomujete, dokud vám lidé nezačnou najednou říkat, že úplně záříte," řekl Ben Stiller v rozhovoru pro magazín People.

K velké změně jídelníčku na zdravější motivovala oblíbeného herce závažná událost. V roce 2014 mu byla diagnostikována rakovina prostaty, přičemž díky včasné diagnóze a rychlé léčbě s ní nebojoval dlouho. Uvědomil si ale, že jeho tělo si zaslouží lepší režim, než jaký držel doposud. Možná i proto nyní vypadá tak dobře.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.