Ben Stiller si se stárnutím hlavu neláme. Oblíbený herec se pochlubil stříbrnými vlasy a vypadá lépe než kdy dřív

Herec Ben Stiller
Herec Ben Stiller
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 3. 2022

Herec Ben Stiller (56) se proslavil v komediích, ve kterých často hrál smolaře. Fotr je lotr je tou nejznámější z nich a diváky baví dodnes, přestože od premiéry uběhlo už 22 let. Dnes je Stiller, který ve filmu hrál Grega Jebala, ve věku, v jakém byl Robert De Niro (78), když hrál jeho příšerného tchána. Stárnutí a šediny ho proto ani trochu neděsí a vnímá je jako příležitost k pokračování oblíbené komedie.

Když Ben Stiller jako herec začínal, byl to hnědovlasý mladík s širokým úsměvem a hlubokým modrým pohledem. Těmto časům už ale odzvonilo a na rozdíl od řady hollywoodských herců zrovna u něj barvení vlasů a zakrývání šedin nepřipadá v úvahu. Stal se z něj stříbrný lišák, který svůj věk nebere nikterak negativně.

Vzhledem k tomu, že se herec dostal do věku, v jakém byl Robert De Niro, když mu hrál příšerného budoucího tchána ve filmu Fotr je lotr, vidí Ben Stiller ve svém věku příležitost na pokračování komedie, kterou fanoušci dodnes milují. Právě oni ho upozornili na to, že místo ženicha už by sám mohl hrát protivného tchána.

"Říkal jsem si, jak je možné, že jsem stejně starý jako De Niro v době, kdy jsme tu komedii natáčeli. Musel jsem to chvíli vstřebávat, ale asi po dvou hodinách mě napadlo, že by teď byla skvělá příležitost natočit pokračování, kde bych se já jako Greg Jebal setkal s přítelem své dcery. Myslím, že by to mohla být legrace," řekl Ben Stiller v rozhovoru pro americký pořad Access.

Ačkoliv dnes už jeho modré oči nekontrastují s tmavými vlasy jako před lety, nelze říct, že by Ben Stiller s šedinami ztratil charisma. Ba naopak, vypadá velmi dobře a je evidentní, že se se stárnutím vyrovnává, jak jen nejlépe může. Vrásky mu navíc také sluší a je zjevné, že herec patří k mužům, kteří s věkem vypadají lépe a lépe.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.