Reklama:

Bohouš Josef na nejnovější fotografii vypadá, jako by si obarvil vlasy na rezavo. Prozradil, jak je to s jeho účesem ve skutečnosti

Bohouš Josef
Bohouš Josef
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 5. 2022

Český zpěvák Bohouš Josef (60) si vyrazil do společnosti na tiskovou konferenci nového muzikálu Okno mé lásky, kde jej také zastihl fotograf. Fanoušky nejspíš překvapilo, že na snímcích vypadá, jako by si pořídil novou barvu vlasů. Redakce ŽivotvČesku.cz jej proto oslovila s dotazem, co ho přimělo ke změně. "Vlasy mi nejspíš jen vyrezly na sluníčku," vysvětlil zpěvák se smíchem.

Reklama:

Na tiskové konferenci nového muzikálu »Okno mé lásky«, který vychází z písní legendární kapely Olympic, bylo velmi veselo. Sešla se široká společnost známých osobností, mezi nimi také právě zpěvák Bohouš Josef. Pozornost budil především svým účesem, který vypadal, jako by si na něj zpěvák aplikoval zrzavý přeliv. Odpověď však byla poměrně prostá.

Reklama:

"To mi vlasy asi jen vyrezly na sluníčku. Nebo to možná je světlem. Každopádně jsem se do žádných experimentů nepouštěl, mám klasicky svůj kaštan," přiblížil pro ŽivotvČesku.cz Bohouš Josef s úsměvem.

Setkání s řadou starých známých si podle svých slov zpěvák užil. "Je fajn, že se teď můžou konat společenské akce, i když už Válek (ministr zdravotnictví, pozn. red.) zase straší s opatřeními na podzim, i když ústavní soud je všechna smetl s tím, že jsou nelegitimní. Nejlepší by podle mě bylo, kdyby nás už prostě nechali žít - jako třeba ve Švédsku," popsal pro ŽivotvČesku.cz zpěvák své obavy.

Bohouš Josef v roce 1990 založil fenomenální kapelu Burma Jones a ztvárnil také řadu rolí ve více než dvaceti muzikálech. Je potřetí ženatý a má dvě děti, Terezu (34) a Tomáše (19).

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: