Bohuš Matuš byl hostem na svatbě Karlose a Lely. Popsal, proč ho novomanželé pozvali a kvůli čemu nevydržel až do konce veselky

Bohuš Matuš
Bohuš Matuš
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 7. 2022

Na velkolepé veselce zápasníka MMA Karlose Vémoly (37) a slovenské modelky Lely Ceterové (33) nemohl chybět působivý hudební program. Na akci dorazilo mnoho umělců, kteří novomanželům zazpívali oblíbené hity. Mezi pozvanými se objevil také Bohuš Matuš (48), který vystoupil se dvěma písněmi od Karlosova oblíbence - Karla Gotta (†80). Zpěvák pro ŽivotvČesku.cz promluvil o tom, jak se mu svatba líbila, a vysvětlil, proč nemohl s ostatními »pařit« až do rána.

Čtvrteční svatbu bijce Karlose Vémoly a jeho blonďaté snoubenky Lely sledoval snad celý národ. Dvojice si dala s přípravami záležet a investovala do svého velkého dne nemalou částku.

Slavnostní události se zúčastnili i mnozí umělci včetně zpěváka Bohuše Matuše, který se o své zážitky rád podělil. "Byla to krásná svatba, skvěle připravená. Byl jsem moc rád, že mě pozvali. Já sám Karlose Vémolu sleduji a koukám na jeho zápasy, tak mě to opravdu potěšilo. Zazpíval jsem dvě písně od Karla Gotta, kterého mají manželé rádi," svěřil se pro ŽivotvČesku.cz nadaný umělec.

Kromě něj na akci vystoupil i slovenský raper Patrik Rytmus Vrbovský (45), Milan Devinne Šatník (28), který si jako jediný Čech zahrál ve snímku Bohemian Rapsody, nebo mladá zpěvačka Natálka Grossová (19).

Svatební veselí si ale Bohuš Matuš příliš dlouho neužil. "Spěchal jsem do Mělníka, kde jsem měl představení Noc na Karlštejně. A pak jsem jel rovnou na chatu za svou ženou a dcerkou," řekl pro ŽivotvČesku.cz talentovaný zpěvák k tomu, proč musel z Občanské plovárny, kde akce probíhala, brzy odjet.

Rodina je pro zpěváka vším a snaží se jí plně věnovat. "Léto teď trávíme právě na chalupě, kde Lucinka odpočívá po operaci s kýlou. Já vždy odjedu jen kvůli práci a pak se hned vracím. Má tam ale maminku, která jí se vším pomáhá," prozradila redakci ŽivotvČesku.cz hvězda mnoha českých muzikálů.

Bohuš Matuš se loni v květnu oženil s téměř o třicet let mladší partnerkou Lucií Palkaninovou (19), se kterou společně vychovávají dceru Natálku (1,5).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.