Bohuš Matuš jásá. Z holčičky mu jeho Lucinka vyrostla v krásnou ženu. Za pár dnů oslaví třetí výročí svatby

Bohuš Matuš s manželkou
Bohuš Matuš s manželkou
Foto: Se svolením Bohuše Matuše
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 5. 2024

Zpěvák Bohuš Matuš se může považovat za šťastného muže. Radost mu dělá kromě dcery Natálky i jeho mladičká manželka Lucie, která je rok od roku krásnější. Dokazuje to její nejnovější snímek, který blondýnka sdílela na sociální síti. Populární zpěvák již za pár dnů s manželkou oslaví třetí výročí svatby, která se ve velkém stylu konala v zábavním parku pro děti. Umělec pro ŽivotvČesku.cz na svůj velký den zavzpomínal v rámci jeho prvního výročí.

Lucie Matušová v minulém roce změnila barvu vlasů, kdy se z brunetky stala blondýnkou. Půvabné Lucii blond barva s mírným odrostem sluší, což dokazuje i její nejnovější snímek. Pohledná Lucinka s Bohušem oslaví v neděli třetí výročí svatby a zároveň i jednadvacáté narozeniny.

Veselka manželů se konala před třemi lety v zábavním parku Krtkův svět, kde nechyběla ani jejich dcera Natálka. Tehdy půlroční holčička s dudlíkem se přímo účastnila slavnostního obřadu, kdy ji tatínek držel v náručí.

"Na ten den vzpomínám hrozně rád. Jsem rád, že přišli vlastně všichni, co byli pozvaní. Nejvíc mě ale těší, že mám skvělou manželku a dceru," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš rok po svatbě.

Rodina známého zpěváka si po svatbě prošla nepříjemnými peripetiemi s bydlením –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ stěhovali se čtyřikrát, než našli dům, ve kterém jsou všichni spokojení. "Dům je opravdu velký, má sto metrů a je k němu také velká zahrada. Nabídl mi ho jeden můj fanoušek, který mi napsal. Nabídl mi, že bychom mohli bydlet v domě, který mu patří," prozradil před časem pro ŽivotvČesku.cz umělec ohledně nového domova.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.