Bohuš Matuš má jasno o druhém dítěti. Prozradil, kdy přijde na svět. Jmenovat se bude po mně, říká

Zpěvák Bohuš Matuš a manželkou Lucií
Zpěvák Bohuš Matuš a manželkou Lucií
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 8. 2021

Do života zpěváka Bohuše Matuše (47) vstoupila před třemi lety Lucie Palkaninová (18), v současnosti provdaná Matušová, se kterou v sobě našli spřízněné duše. Jejich pouto posílila také sedmiměsíční dcerka Natálka. Letos v květnu navíc stvrdili svazek i oficiálně. Pár se už připravuje na druhého potomka. "Příští rok bych rád, aby nás bylo o jednoho víc. Moc bych si přál kluka," řekl pro ŽivotvČesku.cz zpěvák.

Jen pár týdnu poté, co se Bohuš Matuš oženil, nadešla pro manžele těžká zkouška. Jeho partnerka a maminka dcerky Natálky musela na operaci kvůli vážným komplikacím, které zapříčinila břišní kýla. Na sále strávila několik hodin, ale lékařům se zákrok podařil a aktuálně je vše v pořádku. Před zákrokem ale dokonce hrozilo, že by Lucie nemohla mít další dítě.

"Teď je vše v pořádku. Rizika byla. Ale už mluvíme o druhém dítěti. Chtěl bych kluka, který dostane jméno Bohoušek. Takže věřím, že se vše povede, jak bychom moc chtěli," řekl pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš.

V manželce našel splněný sen. Nejvíce na své ženě oceňuje, že její smýšlení a pohled na svět neodpovídá jejímu skutečnému věku a v 18 letech je velmi vyzrálá. "Lucinka je opravdu inteligentní a chytrá přesto, že není věkem úplně nejstarší. Je jí osmnáct let a přitom je zklidněná, vyrovnaná a také hodně sečtělá – přečetla stovky knížek. Připadá mi, jako by mentálně byla třeba pětatřicetiletá. Má také starší kamarádky, neobklopuje se svými vrstevnicemi. A to nejdůležitější je, že cítím, jak mě miluje," dodal Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz s tím, že Lucie je zejména perfektní máma.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.