Bohuš Matuš promluvil o dalším členovi rodiny, který by s nimi mohl žít v bytě o velikosti 3+kk. Potěšil by dceru, říká zpěvák

Bohuš Matuš s dcerou Natálií
Bohuš Matuš s dcerou Natálií
Foto: Se svolením Bohuše Matuše
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 1. 2023

Rodina zpěváka Bohuše Matuše (49) se s koncem roku přestěhovala do nového bytu, který jim zajišťuje potřebný komfort - zejména pokud jde o velikost. Hlasově mimořádně nadaný umělec se zároveň netají tím, že s manželkou by do budoucna chtěli ještě jednoho potomka. "Po této stránce nic nového u nás není, ale vlastně řešíme, že bychom dceři pořídili nějakého zvířecího kamaráda, protože by chtěla pejska, případně papouška," prozradil pro ŽivotvČesku.cz pyšný otec dvouleté Natálky.

Už před časem se zpěvák Bohuš Matuš opakovaně svěřil s tím, že by si přál dvě děti. Více než dva roky vychovává s manželkou Lucií (19) dceru Natálku, druhý potomek zatím ale musí počkat. Manželka zpěváka přibližně v polovině loňského roku podstoupila reoperaci břišní kýly a myšlenky na dalšího potomka zatím musí počkat. Rodina by se ale jistým pohledem mohla letos zvětšit.

"Zvířátko, tedy pro nás další člen rodiny je to, co řešíme, z čehož má největší radost naše Natálka. Pejsek by se jí totiž moc líbil, jenže do paneláku to není vhodné. Navíc by se o něj někdo musel intenzivně starat. Náhradní variantou je papoušek, který není tak náročný na »údržbu«, takže je to otevřené," popsal pro ŽivotvČesku.cz zpěvák, který z dvoupokojového domku se zahradou přestěhoval rodinu do panelákového třípokojáku.

"Je to byt o velikosti 3+kk, takže prostoru máme dost a je vyhovující, to znamená, že se sem vejde hravě i papoušek," dodal pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.