Bohuš Matuš promluvil o druhé operaci břicha své mladé manželky, kterou aktuálně podstoupila. Neskrýval obavy o její zdraví

Bohuš Matuš s manželkou Lucií
Bohuš Matuš s manželkou Lucií
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 6. 2022

Před dvěma týdny se Bohuš Matuš (48) svěřil s tím, že jeho mladou manželku Lucii (19) čeká druhá operace břišní kýly. Podle jeho slov se první zákrok ve státní nemocnici nezdařil, proto se manželé rozhodli pro soukromou kliniku. "Už máme strach, a tak tentokrát jdeme raději jinam, kde to konečně udělají pořádně," prohlásil pro ŽivotvČesku.cz poměrně ostrým tónem muzikant, který přiblížil, jak zákrok dopadl.

Nadaný hudebník měl před necelým rokem obavy kvůli zdravotnímu stavu své manželky, která měla komplikace s břišní kýlou. Následoval zákrok - Lucie strávila na sále pět hodin, jak uvedl pro ŽivotvČesku.cz zpěvák. Zákrok prý nedopadl ideálně.

"Lucka musí na druhou operaci kýly. Má s tím velké problémy. Poprvé na tom byla ve státní nemocnici, kde to ale neudělali dobře, a tak jí kýla znovu vylezla,“ uvedl nedávno pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš.

Tak se nakonec stalo a jeho o třicet let mladší manželka tento týden podstoupila další zákrok. "Lucinku v pátek pustili z nemocnice domů, vše je v pořádku. Měl jsem pochopitelně strach. Tentokrát byla ale na jedné soukromé klinice, kterou považujeme za nejlepší. Dceru hlídala hlavně babička, Lucky maminka. Já mám každý den vystoupení, tak to nebylo možné úplně skloubit," svěřil se pro ŽivotvČesku.cz muzikant, který se objevil i na koncertě Pocta Karlu Gottovi.

Jeho vystoupení dokonce označil Leoš Mareš (46) na Evropě 2 jako to nejlepší z celého večera. "O tom vůbec nevím, ale moc mě to potěšilo. Zvlášť od takového profesionála, jakým je právě Leoš Mareš. Já sám ale považuji za vrchol večera vystoupení Charlottky Gottové. Díky ní jsem měl pocit, jako by tam s námi Karel stále byl," dodal pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš s tím, že nejdůležitější pro něj je, že manželka je po operaci v pořádku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.