Bohuš Matuš promluvil o manželce Lucii. Připadá mi, jako by mentálně byla pětatřicetiletá, říká

Nextfoto
Zpěvák Bohuš Matuš s manželkou Lucií
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 18. 7. 2021

Najít životní lásku je něčím, co by si člověk neměl nechat utéct. Do života zpěváka Bohuše Matuše (47) vstoupila před dvěma lety krásná Lucie Palkaninová (18), provdaná Matušová, se kterou v sobě našli spřízněné duše. Jejich pouto posílila také sedmiměsíční dcerka Natálka. Letos v květnu navíc stvrdili svazek i oficiálně. "Trávíme spolu všechen čas, máme společné aktivity, já pro ni rád vařím a starám se o ni. Když někoho miluju, tak bych se »přetrhnul«. Snažím se dělat všechno, co Lucince na očích vidím," připustil pro ŽivotvČesku.cz.

Dva roky ve vztahu, dva měsíce v manželství. Bohuš Matuš se po letech konečně usadil a prožívá štěstí po boku manželky Lucie, s níž má už více jak půlroční holčičku Natálku. Přes věkový rozdíl v sobě navzájem probudili city a uvědomili si, jak jsou jeden pro druhého výjimeční. Jejich seznámení byla velká shoda náhod.

"Zpíval jsem pro jednu nemocnou holčičku v Divadle Hybernia. Stál jsem tam a Lucinka za mnou přišla s otázkou, jestli mě může obejmout, čemuž jsem se nebránil. Poté jsme si psali asi půl roku na Facebooku a nakonec jsme zjistili, že bydlíme kousek od sebe. Začali jsme se navštěvovat a zhruba po roce seznámení jsme spolu zůstali už navždycky," popsal průběh toho, jak se vztah posouval Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz.

Dlouhá léta setrvával ve vztazích, ve kterých nedokázal najít, co hledal. Pravá láska přišla až s půvabnou Lucií. "Jsme pro sebe opravdu spříznění. Trávíme spolu všechen čas, máme společné aktivity, já pro ni rád vařím a starám se o ni. Když někoho miluju, tak bych se »přetrhnul«. Snažím se dělat všechno, co Lucince na očích vidím. Třeba si večer vzpomene, že by chtěla jít do kina na 4DX, podívá se, co hrají a já řeknu, že jedeme. Ale je to vzájemné, protože když jsem například na nějakém vystoupení, připraví mi oběd a taky se o mě krásně stará. Z obou stran je v našem manželství 100procentní oddanost," řekl pro ŽivotvČesku.cz sympatický zpěvák, který patří mezi hvězdy českých muzikálů jako jsou Fantom opery, Ples upírů, Dracula nebo Angelika.

Nejvíce na manželce oceňuje, že její smýšlení a pohled na svět neodpovídá jejímu skutečnému věku a v 18 letech je velmi vyzrálá. "Lucinka je opravdu inteligentní a chytrá přesto, že není věkem úplně nejstarší. Je jí osmnáct let a přitom je zklidněná, vyrovnaná a také hodně sečtělá – přečetla stovky knížek. Připadá mi, jako by mentálně byla třeba pětatřicetiletá. Má také starší kamarádky, neobklopuje se svými vrstevnicemi. A to nejdůležitější je, že cítím, jak mě miluje," dodal Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz.

Lucie Matušová (19), manželka zpěváka Bohuše Matuše (48), se minulý týden podrobila dvojit...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu