Bohuš Matuš promluvil o pocitech před svatbou. Měl bych dostat nádherný dar, je přesvědčený

Zpěvák Bohuš Matuš
Zpěvák Bohuš Matuš
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 5. 2021

Šťastné chvíle prožívá poslední dny před svatbou zpěvák Bohuš Matuš (47), který se jakožto budoucí ženich připravuje na svůj velký den. Společně s partnerkou Lucií Palkaninovou (17) si řeknou »ano« ve známém pražském zábavním parku v den jejích 18. narozenin a stvrdí tak oficiálně svůj dvouletý vztah. "Měl bych dostat nádherný svatební dar – vypadá to na auto od jednoho producenta, tak se neskutečně těším. Ještě si vyžehlím kalhoty a košili a můžu jít rovnou," prozradil pro ŽivotvČesku.cz.

Bohuš Matuš patří k výrazným talentům české hudební scény. Ztvárnil řadu rolí například v muzikálech Johanka z Arku, Noc na Karlštejně nebo v Angelice či Fantomu Opery. Před dvěma lety mu vstoupila do života osudová žena Lucie, která z něj udělala také šťastného otce prvorozené dcerky Natálky. Ve středu 12. května se uskuteční svatební obřad, při kterém oba partneři a rodiče pětiměsíčního miminka propojí životy i formální cestou.

"Pocity už jsou trochu lepší, protože máme vše po kupě a zařízené. Budeme mít krásný raut a jídlo už se připravuje. Měl bych dostat nádherný svatební dar – vypadá to na auto od jednoho producenta, tak se neskutečně těším. Ještě si vyžehlím kalhoty a košili a můžu jít rovnou," řekl Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz s tím, že jejich velký den se snoubenkou velmi prožívají.

"Lucinka se moc těší, je nadšená a úplně září. Je to pro ni i narozeninový den a samozřejmě, když si mě chce vzít, tak mě má asi ráda a je šťastná. S Lucinkou máme právě 7. května dvouleté výročí našeho vztahu," prozradil nadaný umělec, který zažívá i to, co s sebou přináší nová role otce.

"Je to už pět měsíců, hrozně to utíká. Já na to koukám jako blázen, protože miminko roste úplně před očima," dodal Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.