Bohuš Matuš promluvil o ženě, která mu změnila život. Měl jsem problémy, zachránila mě, svěřil zpěvák

Zpěvák Bohuš Matuš
Zpěvák Bohuš Matuš
Foto: ŽivotvČesku
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 10. 2021

V jeho životě je hned několik důležitých žen. Zpěvák Bohuš Matuš (48) je šťastně ženatý, s manželkou Lucií (18), za svobodna Palkaninovou, má už desetiměsíční holčičku Natálku. Ale blízkou kamarádkou pro něj zůstává jeho praktická lékařka, která ho poznala jako věrná fanynka a nakonec se mezi nimi vytvořilo krásné přátelství. "Věruška je velice inteligentní a považuju ji za anděla v lidském těle. Určitě se dá říct, že je to dáma, která mi změnila život a významně do něj zasáhla. Měl jsem určité problémy a ona mi je pomohla vyřešit, svým způsobem mě zachránila," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Potkal osudovou ženu Lucii, díky které poznal, co znamená opravdová a hluboká láska. V prosinci loňského roku přivedla na svět jejich první dítě - rozkošnou dceru, která roste jako z vody. Ale má po boku také strážného anděla v podobě své lékařky Věry Baudyšové, která mu dlouhá léta fandila a pomáhá mu, jak se dá. Ukázalo se, že je to dáma, jež mu svým způsobem změnila život.

"Měl jsem vystoupení a přišli za mnou její známí. Vyprávěli mi o tom, že má velkou zahradu a moc by ji potěšilo, kdybych jí zazpíval. Za začátku jsem byl trochu skeptický, ale nakonec jsem souhlasil a byl jsem mile překvapený. A právě tam jsem se s Věruškou poprvé setkal a zalíbil jsem se jí. Naše setkávání se stalo pravidelností, o letních prázdninách jsme za ní jeli třeba čtyřikrát. Pozval jsem k ní i Dana Hůlku, který přijel a udělal jí velkou radost, když zazpíval. Věruška je po pádu ze schodů imobilní na invalidním vozíčku a pohybuje se díky skvělému manželovi Standovi, který se o ni stará a všude ji vozí," řekl Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz s tím, že si na ní cení hned několika vlastností.

"Věruška je velice inteligentní a považuju ji za anděla v lidském těle, samozřejmě nepomáhá jenom mně. Mám vlastní zkušenost, že jsem ji viděl pracovat i jako skvělou psycholožku. Zkrátka je to taková úžasná máma, kdo to potřebuje, tomu pomáhá. S tím už se dneska člověk jen tak nesetká, takovou ženu jsem nikdy nepoznal. Zúčastnila se i soutěže Praktický lékař roku a zvítězila, protože ji její pacienti mají nesmírně rádi. Určitě se dá říct, že je to dáma, která mi změnila život a významně do něj zasáhla. Měl jsem určité problémy a ona mi je pomohla vyřešit, poradila mi s resty, které jsem měl a svým způsobem mě zachránila. Také jako doktorka byla vždy ochotná řešit moje zdravotní problémy a velmi si jí za to vážím," dodal oblíbený zpěvák a pyšný otec pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.