Bohuš Matuš prozradil, jak přivítal nový rok s malou dcerou. Ve 22 hodin jsem usnul, vadí mi petardy, říká

Zpěvák si vyrazil s dcerou na procházku
Zpěvák si vyrazil s dcerou na procházku
Foto: Archiv Bohuše Matuše
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 1. 2021

Nejkrásnější vánoční dárek téměř pod stromeček už Bohuš Matuš (47) dostal. Přítelkyně Lucie (17) mu nedávno přivedla na svět vysněnou dceru, holčička dostala jméno Natálka. Jako rodina tak strávili první společný Štědrý den i Silvestra. "Vadí mi petardy a dělobuchy, takže jsem to celé zaspal," nastínil pro ŽivotvČesku.cz zpěvák, že silvestrovské veselí není nic pro něj.

Začátkem října se partneři přestěhovali do většího bytu o velikosti 3+1 do pražských Bohnic, kde jsou spokojeni.

"Na Silvestra jsem šel spát ve 22 hodin, protože nemám rád již léta silvestrovské oslavy plné hluku z petard. Takže jsem uspal dceru a pak jsem si šel zdřímnout a probudil se až v Novém roce," prozradil pro ŽivotvČesku.cz zpěvák, který aktuálně kvůli vládním restrikcím nemůže pracovat. Proto si užívá maximálně své dcery, na kterou je hodně pyšný.

"S partnerkou jsme si dnes vyrazili na procházku po pražských Bohnicích, kde bydlíme. A prošli jsme několik míst, kde jsou přírodní památky. Moc jsme si to užili. Lidem bych popřál v novém roce méně stresu, který nám přináší epidemie a věřím, že snad brzy bude všemu konec, abych mohl zase naplno pracovat, tím myslím zpívat v divadle a na svých vystoupeních, kde se potkávám s lidmi," dodal pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš.

Dcera Natálie přišla na svět v Nemocnici na Bulovce v neděli 6. prosince ve 22:47 a vážila téměř čtyři kilogramy. Pyšný otec pro ŽivotvČesku.cz prozradil, že u narození dcery byl přítomen a stříhal pupeční šňůru.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.