Bohuš Matuš s mladou Lucií se stěhují. V malém bytě s dítětem bych se zbláznil, míní

Bohuš Matuš se stěhuje
Bohuš Matuš se stěhuje
Foto: ŽivotvČesku
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 9. 2020

Už brzy se Bohuš Matuš (47) stane poprvé tatínkem. Jeho sedmnáctiletá partnerka Lucie mu prvního společného potomka přivede na svět koncem roku. Aktuálně se pár stěhuje, aby jejich dcera měla samostatný pokoj. "Přesouváme se do většího pronájmu," upřesnil zpěvák pro ŽivotvČesku.cz.

Bohuš s partnerkou se nestěhují daleko. Lokalita na Praze 8 bude stejná, jen potřebují více prostoru.

"V malém bytě, ze kterého se stěhujeme, bychom se asi s dítětem zbláznili, potřebujeme každý kousek soukromí. Proto jsme se rozhodli, že půjdeme do většího 3+1. Hrozně se těšíme, protože to je pro nás zcela nový start," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš.

Lokalitu v pražských Bohnicích si vybrali skvělou. "V okolí je příroda a je to tam moc hezké. Jak se ale říká, lepší je vyhořet, než se stěhovat. Je to hodně práce, naštěstí mi přišlo několik lidí pomoct," upřesnil zpěvák s tím, že pokoj pro dceru bude v růžové barvě.

"Lucinka to tak chce. Tohle nechávám zcela v její režii, ale pro holčičku už máme výbavičku a nějaké další věci, takže si myslím, že bude mít moc hezký pokoj," dodal pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.