Bohuš Matuš se bude konečně ženit. Prozradil termín svatby a jak bude veselka vypadat

Bohuš Matuš
Bohuš Matuš
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 3. 2021

Do života zpěváka Bohuše Matuše (47) vstoupila osudová žena – jeho partnerka Lucie Palkaninová, která mu přivedla na svět na konci loňského roku prvorozenou dceru Natálii. Narození prvního potomka je jedním ze zásadních milníků a oblíbený pěvec se ho rozhodl završit svatbou. Šťastní snoubenci se nemohou dočkat měsíce května, kdy si řeknou své »ano«. "Bude to taková soukromá oslava," řekl ženich pro ŽivotvČesku.cz.

Původní plán byl se svatbou počkat, protože nic jiného ani nezbývalo. V Česku stále platí vládní opatření, ale zdá se, že epidemická situace se pozvolna zlepšuje a konečně se začíná blýskat na lepší časy. Hvězda muzikálových scén, pro kterou umělecké jméno vymyslela uznávaná textařka Gabriela Osvaldová (67), už si se snoubenkou určila datum svatebního dne.

"Svatba bude 12. května a moc se těším. Bude to taková soukromá oslava a svatba v Krtkově světě," řekl Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz s tím, že místem konání obřadu bude známý pražský zábavní park v prostředí krásné přírody.

Podle slov zpěváka si budoucí manželé vybrali místo hned z několika důvodů, které »hrály« v jeho prospěch. "Znám se s majitelem a je to kapacitně ideální místo. Chtěl bych na svatbě přibližně sto hostů včetně našich rodin," dodal pro ŽivotvČesku.cz již dříve otec tříměsíční dcery Natálky, který doufá, že významný den nic a nikdo nepokazí. Snad se tedy do poloviny května stav v zemi výrazně zlepší a zpěvák se bude moci konečně oženit a stvrdit tak vztah se svou láskou a matkou dcery i oficiálně, která navíc v květnu bude plnoletá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.