Bohuš Matuš se oženil. S krásnou manželkou ukázali svatební prstýnky, které stvrdily jejich lásku

nextfoto.cz
Svatební prstýnky zpěváka Bohuše Matuše a jeho partnerky Lucie
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 12. 5. 2021

Velký den prožívá zpěvák Bohuš Matuš (47), který se rozhodl vstoupit do manželství a říct si své »ano« s milovanou partnerkou Lucií (18). V prosinci přivedla na svět jejich dceru Natálku a oba prožívají velké štěstí, protože stvrdily svoji lásku také po oficiální stránce a jsou z nich konečně zákonní manželé. Pár se pochlubil nádhernými prstýnky, které symbolizují pouto, které mezi sebou má. "Jsem nervózní, ale těším se," přiznal zpěvák pro ŽivotvČesku.cz před obřadem.

Před pár dny oslavila hvězda české muzikálové scény dvouleté výročí s partnerkou Lucií, která je nejen matkou jejich rozkošně dcerky Natálky, ale už také oficiálně i zpěvákova manželka. "Jsem nervózní, ale těším se. Ještě jsem jí neviděl, takže jsem zvědavý, jak bude krásně vypadat," řekl Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz před samotným obřadem.

Pochlubil se také prstýnky, které jsou důkazem jejich manželského svazku, ale především vzájemné lásky, kterou k sobě chovají. Prstýnky jsou velmi jednoduché a decentní, protože ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása.

Ženichův prsten je ze žlutého zlata a postrádá výrazné prvky a zdobení, což bylo záměrem. Dámský prstýnek nevěsty působí jemně a je vyrobený ze zlata v rose gold barvě. Po celém obvodu má jemné zdobení, které se přesně hodí pro ženu, která je éterická a křehká jako nyní již manželka Bohuše Matuše.

Před dvěma týdny se Bohuš Matuš (48) svěřil s tím, že jeho mladou manželku Lucii (19) čeká...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu