Bohuš Matuš se rozplýval nad krásou své manželky. Vypadá jako desetiletá holčička, uvedl. Promluvil o stěhování a druhém dítěti

Bohuš Matuš a jeho manželka Lucie
Bohuš Matuš a jeho manželka Lucie
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 11. 2022

Bohuš Matuš (49) vyzdvihl půvab své ženy, který označil velmi netradičně. Stalo se tak na křtu charitativního kalendáře na podporu postižených dětí, kterého se zúčastnil se svou manželkou Lucií (19). Pro ŽivotvČesku.cz promluvil o nadcházejícím stěhování, na které se celá rodina připravuje. A také o druhém potomkovi.

Zpěvák spolu se svou manželkou a dcerkou Natálkou, která v prosinci oslaví dva roky života, pózovali pro kalendář »Čtyři roční období«. Svou účastí napomohli k získání finanční pomoci pro nejmenší se zdravotním handicapem.

V rámci dotazu portálu Expres.cz uvedl, že jeho manželka po nedávném estetickém zákroku vypadá velmi mladistvě. "S novým nosem vypadá jako holčička, vypadá na deset let. Opravdu jí to sluší," vysekl poklonu své vyvolené Bohuš Matuš, který si letos v květnu »odškrtl« rok v manželství.

Před rokem zpěvák s manželkou a tehdy téměř roční dcerou opustili panelákový byt v pražských Bohnicích, který jim už neposkytoval potřebné zázemí, a přesunuli se do domečku se zahradou. Ten se nachází jen kousek od místa, kde rodina bydlela naposledy. Jenže po roce došli k rozhodnutí, že potřebují více prostoru pro život, a proto se rozhodli pro další stěhování.

"Je pro nás těžké něco sehnat, protože dnes se stěhuje každý. Máme tady hosty ze zahraničí (myšleno uprchlíky před válkou z Ukrajiny, pozn. red.) a nabídka je malá. Chceme krásný a velký byt, protože manželka Lucie chce druhé dítě. Chce chlapečka Bohouška. Budu se snažit nové bydlení sehnat, abychom tam mohli být všichni," řekl nedávno pro ŽivotvČesku.cz zpěvák.

"Dvě děti jsou lepší, protože si mohou spolu hrát. Já sám jsem ze tří dětí a měl jsem skvělé dětství," dodal pro ŽivotvČesku.cz zpěvák.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.