Bohuš Matuš šel pod jehlu a má nové vlasy. Na svatbě odloží šátek. Cena za zákrok je zajímavá, říká

Zpěvák Bohuš Matuš
Zpěvák Bohuš Matuš
Foto: Se souhlasem Bohuše Matuše
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 4. 2021

Svatba je významným dnem, kdy chce nejen nevěsta vypadat nádherně a cítit se dobře. Zpěvák Bohuš Matuš (47) má svůj velký den D teprve před sebou, a protože si mimo jiné přál vypadat vedle budoucí manželky a životní lásky co nejlépe, rozhodl se využít nabídky, aby si nechal vytvořit nové vlasy. "Občas chci šátek nosit, občas zase nenosit, abych to střídal. Myslím si, že mě to aspoň o trošku omladilo. Vlasy nemám nastřelené, ale natetované," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Bohuš Matuš se už těší na svatební den, kdy oficiálně spojí svůj život s dlouholetou partnerkou Lucií Palkaninovou (18). S ní má také prvorozenou dceru Natálku, která přišla na svět na konci loňského roku. Šťastní rodiče jsou vděční za to, že založili krásnou a zdravou rodinu, která se může jen rozrůstat.

Zpěvák, jehož umělecké jméno je výtvorem textařky Gabriely Osvaldové (67), se na veselku velmi těší. Je rád, že šátek, který je jeho charakteristickým doplňkem, bude moci konečně odložit. Nechal si totiž udělat nové vlasy. "Mám to do role Lásky nebeské, abych tam nemusel nosit šátek. Občas ho chci nosit, občas chci být bez něj, abych to střídal. Myslím si, že mě to aspoň trošku omladilo. Vlasy nemám nastřelené, ale natetované," řekl Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz s tím, že kompletní délka vytetování vlasů byla časově poměrně náročná.

"Byl jsem tam celkem čtyřikrát, pokaždé asi 5 hodin – to znamená, že samotný proces vytetování zabral asi 20 hodin. Musím říct, že to vůbec nebolelo a dokonce jsem u toho chvílemi i usínal," popsal »zákrok« pro ŽivotvČesku.cz úspěšný zpěvák, který je známý z řady rolí v muzikálech jako Noc na Karlštejně, Dracula, Johanka z Arku nebo Ples upírů či Fantom Opery.

Cena nových vlasů pomocí techniky tetování se za normálních okolností šplhá docela vysoko. "Dostal jsem to v podstatě darem díky tomu, že mě mají rádi. Jinak se cena je poměrně zajímavá, pohybuje se v mém případě, protože jsem zcela bez vlasů, zhruba do 50 tisíc korun, ale záleží na mnoha faktorech," doplnil Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.