Bohuš Matuš v obavách o milovaného tátu. Skončil v nemocnici na plicním, přiznal zpěvák

Zpěvák se svým otcem Bohumilem
Zpěvák se svým otcem Bohumilem
Foto: Se svolením Bohuše Matuše
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 7. 2021

Bohuš Matuš (47) po pracovní stránce zažívá skvělé období, ovšem pokud jde o jeho blízké, tak je znovu v obavách. Nedávno totiž prodělala operaci jeho manželka Lucie (18), teď se strachuje o svého tatínka Bohumila (70). "Skončil v nemocnici ve Strakonicích, protože se mu přitížilo, tak jsem z toho hodně smutný a mám o něj strach," řekl pro ŽivotvČesku.cz zpěvák, který před dvěma měsíci vstoupil do manželského života.

Krátce nato, co vstoupili do manželství, došlo na dobře známé heslo: V dobrém i ve zlém. Zpěvák Bohuš Matuš má za sebou náročné dny, které jeho milovaná žena musela strávit v nemocnici a podstoupila vážnou operaci břišní kýly. Naštěstí se zákrok obešel bez komplikací. Ovšem uplynulo jen pár dnů a zpěvák zažívá opět těžké chvíle.

"Taťku mám v nemocnici, skončil na plicním oddělení, protože se mu přitížilo s dechem. Už je hospitalizovaný týden, tak věřím, že se jeho stav výrazně zlepší, aby ho brzy propustili," řekl pro ŽivotvČesku.cz nadaný umělec s tím, že kvůli množství práce nemůže navštěvovat otce v nemocnici každý den.

"Jezdíme tam s manželkou a dcerou, když to jde. Je to nepravidelné. Mám teď každý den vystoupení, ale každý den si voláme. Táta je ale bojovník, tak věřím, že vše dobře dopadne," dodal pro ŽivotvČesku.cz smutným hlasem Bohuš Matuš s tím, že snad všem zdravotním komplikacím v rodině je už konec.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.