Bohuš Matuš zavzpomínal, čím ho na začátku vztahu okouzlila jeho mladá žena Lucie. Nejvíc mě zaujaly ty krásné velké oči, řekl

Bohuš Matuš
Bohuš Matuš
Foto: Se svolením Bohuše Matuše
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 1. 2023

Bohuš Matuš (49) momentálně prožívá šťastné okamžiky se svou rodinou, malou dcerou Natálkou (2) a manželkou Lucií (19). Všichni se společně nedávno přestěhovali do většího bytu, a tak je pro ně vše nyní zalito sluncem. Talentovaný umělec nyní pro ŽivotvČesku.cz zavzpomínal na to, čím ho žena jeho srdce upoutala, když se poprvé potkali. "Je těžké popsat něco konkrétního," připustil.

Bohuše Matuše a jeho ženu Lucii dělí velmi výrazný věkový rozdíl. Navzdory tomu, že z toho důvodu jejich vztahu zpočátku nikdo příliš nevěřil, vytvořili si oba zamilovaní lidé krásnou rodinu a spolu s dcerou Natálkou jsou momentálně velmi sehraná trojice.

Zpěvák s nádherným hlasem nyní zavzpomínal na to, co mu na jeho lásce, se kterou se seznámil ještě v době, kdy teprve chodila na střední školu, učarovalo. "Je těžké říct nějakou konkrétní věc. Nejvíc mě zaujaly ty krásné velké oči a potom úsměv. A celkově to, jak je strašně krásná," popsal pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš s úsměvem a dodal, že jeho paní právě sedí vedle něj, a tak si musí dávat pozor na to, co říká.

Už před časem se zpěvák opakovaně svěřil s tím, že by si s manželkou přáli dvě děti. Druhý potomek zatím ale musí počkat. Lucie Matušová totiž přibližně v polovině loňského roku podstoupila reoperaci břišní kýly, která ji trápila po prvním těhotenství, a tak s plánováním dalšího miminka prozatím musí počkat. Pár nicméně uvažuje o tom, že by pro dceru zatím pořídil domácího mazlíčka.

"Pejsek by se jí moc líbil, jenže do paneláku to není vhodné. Navíc by se o něj někdo musel intenzivně starat. Náhradní variantou je papoušek, který není tak náročný na »údržbu«, takže je to otevřené," dodal Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.