Reklama:

Boj o život Miroslava Etzlera, který s covidem skončil na kyslíku: O vážnosti situace promluvila kolegyně Alena Antalová

Herec Miroslav Etzler
Herec Miroslav Etzler
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 12. 2021

Zdravotní problémy a koronavirová epidemie se nevyhýbá ani známým tvářím. Herec Miroslav Etzler (56) kvůli komplikacím spojeným s dýchacím ústrojím skončil na covidovém oddělení nemocnice v České Lípě. O svém stavu informoval před několika dny prostřednictvím sociálních sítí. Srdečný vzkaz mu přes redakci ŽivotvČesku.cz poslala herečka a kolegyně z »nováckého« seriálu Alena Antalová (49). "Moc bych mu přála, aby to jeho tělo zvládlo."

Reklama:

Epidemická situace v Česku stále vykazuje vysoká čísla a počet nakažených se i nadále drží nad 10 000. Osobní zkušenost má s onemocněním covid-19 také oblíbený herec Miroslav Etzler, kterého silná covidová ataka a velmi nebezpečný oboustranný zápal plic dostal do nemocnice.

Reklama:

"Jsem na kyslíku a další vývoj spíš tuším, než vím. A ano, nebyl jsem očkován. Díky obrovské laskavosti a profesionalitě covid oddělení nemocnice Česká Lípa pod vedením pana primáře Jana Nováka a jeho geniálního týmu mě přesto berou jako člověka," přiznal ve svém otevřeném vyjádření na oficiálním instagramovém profilu Miroslav Etzler, kterého si televizní diváci pamatují také v roli Tomáše Krause z rodinného seriálu z roku 2004 Pojišťovna štěstí, který byl ve své době fenoménem televizního vysílání.

Právě jeho seriálová partnerka a herečka Alena Antalová mu poslala krásný vzkaz. "Moc bych mu přála, aby to jeho tělo zvládlo. Aby se mu co nejrychleji ulevilo a brzo se už cítil silný a zdravý," věnovala mu milá slova na podporu k uzdravení skrze redakci pro ŽivotvČesku.cz.

Zároveň připustila, jak vnímá současnou dobu. Jako maminka od početné rodiny, má čtyři děti – dceru Elenu (14), Alenu (16), Marii (9) a syna Jana (12), si vážnost situace uvědomuje mnohonásobně více.

"Modlím se za to, abychom to všichni společně nějak zvládli a bylo to rychle za námi. Ať se už zase vrátíme do normálního běžného života, najednou si to člověk tak uvědomí, jak je to vlastně moc fajn, když si můžeme jen tak žít. Vždycky jsem byla nohama na zemi a ten běžný život jsem měla nejraději. Tímto si zas uvědomíme hodnotu věcí, ale za jakou cenu… tak doufejme. Všem bych upřímně přála, aby to zvládli," dodala půvabná herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: