Boj s démony a život na ulici: Charlotte Štiková přebírá štafetu po narkomance Katce. Promluvil zklamaný otec

Charlotte Štiková / Katka Bradáčová
Charlotte Štiková / Katka Bradáčová
Foto: Nextfoto / Foto 2x: Se svolením čtenáře Martina Klimeka
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 4. 2024

O tom, že Charlotte Štiková neprožívá nejlepší časy, se spekulovalo již delší dobu. Nahrával tomu i fakt, že se už přes rok věnuje pochybnému podnikání na internetu, kdy údajně podváděla zákaznice, které jí za nabízené zboží poslaly peníze, avšak Charlotte zboží neodesílala. Také se již několikrát její starší sestra Ornella Koktová zmínila o tom, že Charlotte není s nikým z rodiny v kontaktu a že jí odmítla i půjčit své děti na hlídání. Blondýnka, která během dvou let radikálně zhubla, nedávno ve svém stories na sociální síti Instagram žádala, zda by jí někdo nepomohl odstěhovat pár věcí. Teď to vypadá, že nejmladší z rodiny Štikových nenašla důstojné bydlení a skončila na ulici. Ve svém podcastu to řekla její matka Monika Binias, která je ze své mladší dcery nešťastná. Pro ŽivotvČesku.cz promluvil Charlottin otec Michal Štika, který uvedl, že dceru delší dobu neviděl, ale že ho celá situace velmi mrzí.

Mladší sestra influencerky Ornelly Koktové se podle všeho pohybuje v komunitě pochybných existencí. Jistým pohledem podobně jako známá narkomanka Katka Bradáčová z pozoruhodného dokumentu filmařky Heleny Třeštíkové, která redakci ŽivotvČesku.cz opakovaně vylíčila nejen na kameru své životní složitosti.

Již delší dobu se spekulovalo o tom, že za velkým úbytkem hmotnosti nejmladší z dcer Moniky Binias nestojí jen zdravý životní styl, ale mohou v tom hrát roli i narkotika. Už před dvěma lety, když Ornella Koktová s manželem Josefem natáčeli Výměnu manželek, Pepa Kokta uvedl, že Charlotte se chová zvláštně a děti by jí na hlídání nesvěřil.

Aktuální fotografie Charlotty Štikové, které se objevily v médiích, dokazují, že blondýnka již delší čas bojuje se svými démony. Jak uvedla její matka - týkají se návykových látek. To, že se blondýnka ze známé rodiny zapletla s narkotiky, přiznala Monika Binias ve svém podcastu. Bývalá manželka Michala Štiky promluvila o tom, že její kolega viděl Charlottu přespávat na ulici u hlavního nádraží.

"Můj kolega mi napsal, že viděl Charlotte přespávat mezi feťáky," uvedla ve svém podcastu Binias s tím, že dceru plánovala odvézt do léčebny.

Monika Binias je ze situace kolem své mladší dcery zdrcená. Dle svých slov se jí snažila pomoci všelijak, například jí chtěla najít práci, Charlotte ale odmítla. Podobně mluví i její otec Michal, jenž pro ŽivotvČesku.cz uvedl, že neví o tom, že jeho dcera nemá momentálně střechu nad hlavou.

"Delší dobu jsem Charlotte neviděl. Já i Ornella jsme jí nabízeli práci, mohla se začlenit do týmu, ale neměla zájem. Sám si nedokážu vysvětlit, co se jí honí hlavou, jsem z toho velmi smutný, protože bych jí rád nějak pomohl, vždy to bude moje dcera," uvedl Michal Štika s tím, že Charlotte se neúčastní rodinných sešlostí a v podstatě o ní nikdo nic neví.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.