Bojovník Jiří Procházka popsal ženu, která má u něj šanci. Musí mě inspirovat a být chytrá, říká

MMA zápasník Jiří Procházka
MMA zápasník Jiří Procházka
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 5. 2021

Nejsledovanější český bojovník MMA Jiří »Denisa« Procházka (28) nemá rozhodně o fanynky nouzi. Muž, který do organizace UFC naskočil ve velkém stylu, pro ŽivotvČesku.cz popsal, jaké ženy ho dokážou zaujmout. "Mám rád chytré ženy na úrovni. Potřebuji vedle sebe mít člověka, ke kterému mohu vzhlížet, od kterého se mohu učit," řekl Jiří Procházka pro ŽivotvČesku.cz.

Švýcarský bijec Volkan Oezdemir (31) i americký ranař Dominick Reyes (31) už poznali, jaké to je, když je z ringu vyprovodí síla a samurajský klid Jiřího Procházky. Český zápasník si po dvou fenomenálních zápasech v UFC podmanil svět MMA a každý den získává nové fanoušky a fanynky. Na ty ale momentálně čas nemá, protože vše podřizuje svému cíli - stát se šampionem.

"Jsem teď single a soustředím se na zápasy. Když se ale bavíme o něžném pohlaví, tak je pro mě důležité, aby žena byla v pohodě. To říkám všem ženám, aby s ní byl klid a pohoda, aby nevytvářela zbytečná dramata," popsal pro ŽivotvČesku.cz Jiří Procházka požadavek, který na první pohled může vypadat jednoduše. Hvězda UFC také popsala, že vedle sebe potřebuje ženu, která ho bude inspirovat.

"Mám rád chytré ženy na úrovni. Potřebuji vedle sebe mít člověka, ke kterému mohu vzhlížet, od kterého se mohu učit, potřebuji mít vedle sebe ženu, která mě inspiruje, dokáže mě nadchnout a něco mi dá. Když je žena inteligentní, tak mě to opravdu bere," řekl pro ŽivotvČesku.cz skromně a otevřeně, jak by měla vypadat jeho přítelkyně.

Jisté je, že Procházkova budoucí partnerka bude mít výhodu, že v kuchyni se nebude muset pouštět do složité gastronomie. Jiří Procházka miluje jídlo, které zvládne snad každý. "Přiznám se, že mám rád smažený sýr s hranolky nebo smažený sýr v obyčejné bulce. Miluji také těstoviny se špenátem, trochu masa a zalít smetanou. K pití mám nejraději čistou vodu s citronem, někdy se odměním Spritem. Co se týče alkoholu, tak piji vodku, což se asi už ví," dodal se smíchem nejlepší český bojovník MMA.

Až bude mít trochu času, tak by rád cestoval a více poznal místa, která ho již trochu zaujala. "Pár destinací jsem už procestoval a rád bych se vrátil do Thajska. Ale ne kvůli válení u moře, ale pořádně bych chtěl Thajsko procestovat. Také mě hodně láká Machu Picchu a Havaj," řekl pro ŽivotvČesku.cz muž, který se vydal cestou bojovníka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.