Reklama:

Boky jako skříň jsou už minulost. Ewa Farna v černém outfitu ukázala, že se jí zřejmě daří shazovat přebytečné kilogramy

Zpěvačka Ewa Farna
Zpěvačka Ewa Farna
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 1. 2024

Zpěvačka Ewa Farna za poslední měsíce výrazně prokoukla. Už na předávání cen Český slavík si mohla dovolit krátký top odhalující bříško. V parádní formě se ukázala i nyní, kdy zveřejnila na sociální síti Instagram selfie celé postavy v černém roláku a volných džínách černé barvy. Na první pohled je znát, že dvojnásobná maminka už před časem vyhlásila přebytečným kilům válku a očividně se jí daří vítězit. O tom, jak lze nejúčinněji zhubnout, promluvila pro ŽivotvČesku.cz lékařka Kateřina Cajthamlová.

Reklama:

Ewa Farna už nemá boky jako skříň, o kterých zpívá v české verzi slavné písně »All about the Bass«. Během pár měsíců se její postava zformovala do té míry, že si na konci listopadu na Slavíky mohla obléci bílý outfit, který byl složený ze dvou dílů. Krátký top jí odhaloval bříško a bylo vidět, že se po dvou dětech oblíbená zpěvačka dostává do formy.

Reklama:

I na aktuální fotografii, kterou zlatá slavice sdílela na sociální síti Instagram v takzvaném příběhu, je vidět, že si figuru drží a má z ní radost. O procesu shazování kilogramů promluvila pro ŽivotvČesku.cz před nedávnem odbornice na zdravé hubnutí Kateřina Cajthamlová, která upozorňuje na časté chyby, kterých se lidé dopouští.

"Hubne se zvyšováním energetického obratu a ke zvýšení obratu je potřeba zvýšit příjem i výdej. A veliká chyba, kvůli které máme epidemii obezity, je to, že lidé jídlo uberou, místo aby přidali pohyb a jídlo. To znamená, že dochází ke snížení energetického obratu," uvedla pro ŽivotvČesku.cz charismatická lékařka Kateřina Cajthamlová, jež je známá z televizních pořadů o hubnutí.

Je jisté, že Ewa Farna se během tréninků na vystoupení i během koncertů pořádně zapotí. O tanci ve smyslu pohybu, který pomáhá shazovat kilogramy, se Kateřina Cajthamlová také zmínila. "Tanec jakožto aerobní – v některých případech intenzivní – činnost potřebuje dostatek energie, tedy potravy. Tanec je výdejově srovnatelný s fotbalem, případně krasobruslením," uvedla s tím, že ten, kdo se hodně hýbe, musí mít i vyšší příjem kalorií.

Hubnutí takovým způsobem je potom radost, jelikož pohyb –⁠ konkrétně tanec –⁠ je jedním z nejlepších způsobů, jak nejen zhubnout, ale udržet si i skvělou náladu.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: