Božský dekolt, který bral dech. Eva Perkausová oblékla šaty, v nichž vynikly její dokonalé křivky. Diety nedržím, říká

Moderátorka Eva Perkausová
Moderátorka Eva Perkausová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 9. 2021

Je okouzlující nejen na televizní obrazovce, ale také ve společnosti. Moderátorka Eva Perkausová (27) patří mezi nejkrásnější ženy českého showbyznysu, což jasně dokázala také na letošním ročníku finálového večera Elite Model Look 2021, který se konal v prostorách Pražského hradu. Předvedla šaty, které zkrátka musely poutat pozornost. Ukázala také, že má krásnou postavu, na níž však musí pracovat. "Převážně běhám, ale věnuju se všemu možnému – jezdím na bruslích, hraju tenis a vlastně využiju veškeré sporty, které se mi nabídnou," řekla Eva Perkausová pro ŽivotvČesku.cz.

Konečně se nabízí různé možnosti – po dlouhém období epidemie koronaviru a vládních opatřeních, kdy žena může ze šatníku vyndat večerní šaty a vyrazit na společenskou akci. Krásná moderátorka Eva Perkausová se objevila po boku snoubence Ivana Hecka (38), vedle něhož v bílých šatech přímo zářila. Nikdo nemohl přehlédnout, jak moc to páru slušelo, ale pozornost přitahoval i bujný dekolt šarmantní blondýnky.

Hvězda »primáckých« zpráv vzala všem doslova dech, protože v obepnutých šatech ukázala dokonalé křivky a štíhlou postavu. "Preferuju pestrou stravu, nedržím žádné diety. Jím tedy to, na co mi přijde chuť (směje se). Snažím se ale hýbat, což je podle mě základ. Převážně běhám, ale věnuju se všemu možnému – jezdím na bruslích, hraju tenis a vlastně využiju veškeré sporty, které se mi nabídnou," popsala Eva Perkausová pro ŽivotvČesku.cz, jak si udržuje ladné křivky.

Kromě toho je pro ni hodně důležitá péče o pleť. Ta totiž dostává důsledkem silné vrstvy make-pu, který je nezbytný pro televizní obrazovku, pořádně zabrat. "Nemám speciální kosmetickou rutinu. Jediné, na co opravdu dbám, je každovečerní důkladné odlíčení. Na to by se měla zaměřit každá žena," dodala půvabná moderátorka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.